Neutrogena Comfort  - Hidratáló Balzsam Norvég Formulával

Neutrogena Comfort - Hidratáló Balzsam Norvég Formulával

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cerise, Módosítva: 2011. április 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy krém gazdagsága egy azonnal felszívódó balzsamban, kifejezetten a száraz bőr hosszantartó ápolására. Norvég formulájának köszönhetően klinikailag bizonyítottan nedvességet juttat be a bőrmélyebb rétegeibe. Könnyen kenhető, nem zsíros állagának köszönhetően szinte azonnal felszívódik. Friss illata, kellemes, harmonikus érzést nyújt. Használd minden nap az egész testeden. Az arcon is alkalmazható.

kimcsu21

2013. június 3.

nagyon jó krém.jol hidratál,gyorsan beszivódik,nem ragad,visszafogott az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

_ca_

2013. május 10.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, kellemesen puhává teszi a bőrt és nagyon enyhe, de kellemes illata van. Biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

addiction

2013. május 7.

Imádom ezt a krémet. Tényleg nem olyan sűrű, inkább vizes, de hamar beszívódik, Én este szoktam felkenni lefekvés előtt. Alig érezni valami illatot, de az annyira finom és tiszta. Egyszóval: tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Vichy

2013. március 2.

Nekem tökéletesen bevált mint arckrém. Télen sajnos hajlamos az arcbőröm a kiszáradásra - bár gondolom sokan így vagyunk ezzel - , de miután elkezdtem ezt a krémet használni semmi ilyen problémát nem észleltem. Mivel elég gyorsan felszívódik, reggeli sminkeléshez is megfelelő lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Lina14

2013. február 24.

én szeretem, elég jól hidratál, gyorsan szárad meg, nem ragacsos, elég könnyed, és mindenhova jó. elég víz bázisú, de az igazság, hogy még keresem az igazit. egy idő után kellemetlen érzés, úgy érzem, tovább kell dörgölnöm az adott testrészt, mert mintha visszajött volna. és kicsit koszoskás érzetet is nyújt, nem tudom jobban elmagyarázni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 24.

baobe

2012. november 1.

Nagyon jó testápoló krém. Nem túl zsíros, mégis kellően hidratál. Illata is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 1.

Babus_6

2012. augusztus 14.

Nem szeretem magam kenegetni, legtöbbször babaolajat használok, de ez a krém teljesen bevált. Hamar beszívódik, érezhetően javul a bőröm. Nem zsíros

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

nycole

2012. július 12.

Sokáig tartott mire elhasználtam, de jó testápoló volt. Nem ragadt, gyorsan beszívódott, és teljesen selymes maradt utána a bőröm. Az összetevők miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

diamond69

2012. május 27.

Én is szerettem nagyon, aztán vettem nagyobb nyomósat extra száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Én is szerettem nagyon, aztán vettem nagyobb nyomósat extra száraz bőrre.

varga.stella

2012. március 25.

Nagyon könnyű krém és könnyen beszívódik. Az első krém volt, amit teljesen elhasználtam (a többit valamiért mindig meguntam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.