Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kisko

2018. január 31.

Update: nagyon a szívemhez nőtt, újravettem, nem tudom elképzelni nélküle az arctisztítást, semmiben sem tudom az átlagos drogériás lemosókhoz hasonlítani. Reggel és este is használom (este második lépésnek). A lemoshatósággal is megbékéltem, ha a tenyerember alaposan felhabosítom, nincs már ilyen gondom. Pihe-puha, tiszta bőrt hagy maga után.

2017 augusztus: Jó kis habzó lemosó, reggel használom. Nagyon kevés elég belőle, és annak ellenére, hogy jól habzik, tényleg nem szárítja a bőrt, ilyennel még egyáltalán nem találkoztam. Reggel használom, így a tisztító hatásáról nem tudok nyilatkozni.
Egy dolog miatt nem veszem újra, valamiért sokáig tart lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Egy dolog miatt nem veszem újra, valamiért sokáig tart lemosni.

bkrisztinab

2017. november 17.

Nekem abszolút csodaszer. Soha nem sajnáltam pénzt kiadni arctisztító szerekre, igyekeztem mindig a minőséget szem előtt tartani. Kipróbáltam több magam árkategóriás szappant és géleket. De soha nem találtam olyan terméket amivel teljesen elégedett lettem volna.
Kombinált bőröm van, tág pórusokkal. A gélt használom reggel és este is 1-1 pumpányi termék nagyon szépen tisztítja a bőrömet. Kellemes illatú és a bőröm is nagyon kellemes puha tapintásúvá válik.
A Neutrogena Hydro Boost termékcsalád más termékeivel együtt használom és nagyon elégedett vagyok vele. A bőröm nagyon hálás a váltásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

jk23

2017. október 28.

Teljes mértékben bevált nekem. Nagyon jól tisztitja az arcomat anélkül, hogy szárítaná a bőröm. Egy pumpálásnyit szoktam használni, ami bőven elég, és maga a termék is sokáig kitart ezáltal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

samelike

2017. szeptember 24.

Meglepődtem, hogy ennyire jó termék. A fakó vízhiányos bőröm egyik megmentőjének tartom. Jól használható, gazdaságos, finom illatú és baráti áron kapható. Nem csodaszer, de egy igazán jó kis arclemosó. Régen találkoztam olyan termékkel, ami kíméletesen tisztít és nem húzódik tőle a bőröm. Reggel és este is használom és nagyon kevés hiányzik belőle 3 hónapja használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Dorcsa

2017. szeptember 10.

Elvagyok vele, bár nem a kedvencem. A mindenmentes Garnier arclemosót használtam, de mivel azt már a Müllerben sem kapni, így ezt vettem helyette. A garnier sem habzott így ez nem zavart ennél a terméknél sem. Micellás víz után használom, így elég a tisztító hatása, nem is szárítja a vízhiányos bőröm. Nem tudok kiemelni semmit, amit nem szeretnék benne, de nincs meg az a wow hatás, hogy nem tudnék élni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Boriskajuliska

2017. szeptember 10.

Csalódás ez az arcmosó. Semmit nem tett hozzá az arcápolási rutinomhoz. Sem az illata, sem a hatása nem nyűgözött le. Ebben a kategóriában sokkal jobb, kellemesebb termékeket lehet kapni. A tisztító hatása átlag alatti:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

creammaniac

2017. augusztus 11.

Nagyon kellemes kis lemosó, igazán praktikus a pumpás kiszerelése, jó az illata, nem csíp vagy irritál. Sminklemosásra micellás vizet szoktam használni és utána mosom meg ezzel az arcom, a maradékot simán leszedi, könnyen leöblíthető. 1 max. 2 pumpálásnyit szoktam használni. Nem szárítja a bőrt, nem húzódik utána.
Én Bécsben vettem, de remélem az itthoni Müllerben is kapható, mert szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Nemesene

2017. augusztus 6.

Nekem ez a holy grail! Irtó jó illata van, nagyon kevéske is elég belőle és tényleg mindent leszed. Ez egy szuper termék, már a második flaskát használom és nem tudok betelni vele. Egyáltalán nem szárít, nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön, semmiféle allergiát nem tapasztaltam (ami nagy szó nálam), egyszerűen zseniális ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

agnes0makeupfan

2017. július 24.

Nagyon-nagyon bevált. Szuperül leszedi a sminkem és kellemes érzést hagy maga után. A Garnier micellás lemosójáról (zöld-átlátszó) váltottam, mert az nem szedte le a sminkemet sajnos. Ez viszont szuperül működik, nem is szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

andjal

2017. június 14.

Nagyon jó ár, és minőség. Szerintem kiváló, gond nélkül leszedi a vízálló sminket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.