Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Ár: 1100 , Eladó: HDR
Állapot: Kép szerinti mennyiségben, Helyszín: Budapest XI., IX.kerület, Foxpost vagy esetleg postán maradó, fizetés: Fentiek szerint, fizetés előre utalással vagy személyesen

kata_baba

2022. október 3.

Hú nekem az őskorban, vagy 15 éve volt egy avonos arctisztítóm, aminek pontosan ugyanilyen illata volt. Engem a parfüm nem zavar, viszont az igen, hogy nagyon szárítja a bőröm. Előtte a Madara arctisztítóját használtam, ott csak elvétve volt ilyen probléma. A célnak megfelel, de nem tetszik hogy utána azonnal hidratálnom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 3.

Niki1991

2022. szeptember 29.

Megbántam! Habár nem irritál, jó az állaga, es kitűnően tisztit, VISZONT borzasztó illata van, nem bírom elviselni. 😩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2022. szeptember 25.

Ma este használtam először, és nagyon bejött.
Sokkal jobban tetszik, legalábbis így elsőre, mint ennek a termékcsaládnak az agyonra dícsért "aqua gel" arckrémje (arra 4 csillagot adtam). Az nem tökéletes, de ez az arctisztító igen!
Az illata maga az álom, nekem sokat hozzáad az "élményhez".
Azért az általam írt véleményeket ezen a ponton még módjával kezeljétek, mert csak most kezdtem bőrápolással foglalkozni, az eddigi "rutinomról" inkább ne is beszéljünk... Én nem kísérleteztem végig 50 terméket mire ehhez eljutottam, ez az első tisztítóm. De nem is fogok kísérletezni, ha ez annyira bejön!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Ma este használtam először, és nagyon bejött.
Az illata maga az álom, nekem sokat hozzáad az "élményhez".

luna.nova

2022. szeptember 22.

Nagyon rég vásároltam parfümös terméket, ezért kicsit félve vettem meg, majd próbáltam ki... de nagyon jó!:) Kíméletes, de jól tisztít, és kellemes az illata ami a sok illatmentes dolog után kellemes csalódás. Ennél többet nem tud, de nem is ígér, szerintem teljesen jól teszi a dolgát, és nem irritál. Dupla tisztítást használok sminklemosáshoz, így arról nem tudok nyilatkozni, mennyire oldja le. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, szeretem a pumpás megoldást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

X8Klau8X

2022. szeptember 18.

Mióta elkezdtem foglalkozni az arcommal, és nem a tusfürdőmmel mosom, 2 féle arclemosót használtam ez a 3.ik eddig ez vált be a legjobban, plusz pont hogy pumpás így kényelmesebb a használata. Szerintem nem kísérletezek tovább biztos, hogy ezt fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

Csingz

2022. szeptember 14.

Nem olyan régóta próbálok figyelni, hogy mit kenek a fejemre. Ez volt az első dolog amit beszereztem, és imádom állandó termék lesz nálam. Az én pofim nagyon nagyon szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

gomoripetra

2022. szeptember 13.

Amikor megjelent a polcokon, akkor akadt meg rajta a szemem, azonnal jött velem. Sajnos nekem abszolút nem vált be, nem igazán szerette az arcbőröm, így elhasználtam, de azóta se venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

hsara08

2022. augusztus 27.

Én nem szeretem a krémes, tejes állagú lemosót ezért ez a termék ideális számomra. Szerintem kellemes és frissítő az illata. A hátrahagyott arcbőr friss, de hidratált. Nekem normál-száraz bőrtípusom van és ez a termék nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 27.

Katamata2001

2022. augusztus 23.

Másodjára vettem újra pár év elteltével. Igazából szuper termék, de nekem nem ad olyan pluszt amire vágynék. Tipikusan go-to nálam. Ha nincs jobb ötlet ez mindig beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

vntna01

2022. augusztus 16.

Jól tisztítja az arcom,kellemes illat, bár a szempillaspirálommal nem tudott megkűzdeni.Nem irritált, nem szárította ki az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.