Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorszzz

2021. augusztus 6.

Nem szárít,nem csíp,puha utána a bőröm,szeretem a friss illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Nem szárít,nem csíp,puha utána a bőröm,szeretem a friss illatát.

Martu0508

2021. augusztus 4.

Én sajnos erősítem a táborát azoknak, akiknek nem vált be. Én valóban vélek felredezni némi hidratálást, és nekem nem irritálja a bőröm, ezért két csillagot adok, mert pont ennyi jó tulajdonsága van. Viszont nem tisztít kellően és marad utána egy fura réteg a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

autumn84

2021. július 31.

3-4 használat után kijelenthetem, nem vált be. Szárít, csíp, nem jó érzés a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

KywyBird

2021. július 31.

Az egyetlen arclemosó, ami használt valaha is. Maga a termékcsalád nagyszerű. Mellé érdemes lehet egy könnyebb állagú arckrémet felrakni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 31.

csillu

2021. július 28.

Kellemes, géles arctisztító. Igazából semmilyen nagy "wow" hatást nem tudok elmondani róla, de szépen tisztít, nem szárítja szét az arcom, az illata üde, friss, utána teljesen tisztának érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 28.

_ILivia001_

2021. július 27.

Akciósan vettem a rossmannban, viszont nekem teljes áron is megéri. Parfüm van benne, lehet is érezni, engem viszont nem zavar, nem irritál, a dolgát nagyon jól elvégzi, tisztának érzem az arcom utána, szóval tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

mmartina97

2021. július 25.

Szeretem az illatát,korrekten tisztít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Szeretem az illatát,korrekten tisztít

katamarton

2021. július 14.

Nem tökéletes az INCIje, de mégis ez vált be hosszú ideje a legjobban, sokadszorra veszem újra. Az illata eredetileg eléggé furcsa volt számomra, de már megszoktam, kicsit meg is kedveltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

annafekete99

2021. július 12.

Nagyon szeretem ezt a lemosod, nem szorítja ki a boromet, nem húzódik utána. Igaz,hogy van benne parfüm de nekem nem irritálja a boromat meg amúgy is csak addig van rajta amíg megmosom vele az arcomat. Május közepén vettem meg a water gel hidratálóval együtt es meg meg van kb a fele pedig napi 2szer használom,szoval elég sokáig kitart.Nekem a kombinált,kicsit problémás boromra abszolút bevált es ha ez elfogy ujra fogom venni a termeket.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Katica0919

2021. július 3.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, már a parfüm miatt nem venném újra, de utolsó az összetevők között, így hamar el is illan, mégis kellemes az illata.
Emellett tényleg érezhetően nedvességet ad, jóval puhábbá teszi a bőrt, pedig ezt egy hidratáló lemosónál is ritkán érzem. Kényelmes ez az adagoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.