Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

annafekete99

2021. július 12.

Nagyon szeretem ezt a lemosod, nem szorítja ki a boromet, nem húzódik utána. Igaz,hogy van benne parfüm de nekem nem irritálja a boromat meg amúgy is csak addig van rajta amíg megmosom vele az arcomat. Május közepén vettem meg a water gel hidratálóval együtt es meg meg van kb a fele pedig napi 2szer használom,szoval elég sokáig kitart.Nekem a kombinált,kicsit problémás boromra abszolút bevált es ha ez elfogy ujra fogom venni a termeket.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Katica0919

2021. július 3.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, már a parfüm miatt nem venném újra, de utolsó az összetevők között, így hamar el is illan, mégis kellemes az illata.
Emellett tényleg érezhetően nedvességet ad, jóval puhábbá teszi a bőrt, pedig ezt egy hidratáló lemosónál is ritkán érzem. Kényelmes ez az adagoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

berni93

2021. június 29.

Nagyon bevállt nekem, már a 3. flakont használom. Annyira szép tőle a bőröm, pattanások totál elmúltak tőle. Illata kellemes, sminket is szépen eltávolítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

gyongyio

2021. június 23.

Nagyon bevált nekem, a habos lemosók után felüdülés volt erre átállni. A sminket is jól leszedi, nem kell dupla tisztítás számomra. Az illata engem nem zavar, szerintem kellemes, szerencsére a bőröm bírja a parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

juud30

2021. június 22.

Második lemosóként használom, nagyon kényelmes a pumpás kiszerelés, és jól habzik, teljesen elégedett vagyok vele! A parfüm illata nekem kicsit erős, ha az nem lenne benne, tökéletes lemosó lenne, de el tudok ettől tekinteni, mert nem okoz nálam problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

ccleox

2021. június 22.

Szépen tisztította meg az arcomat, szárít, viszont a zsíros bőrömre nekem nagyon megfelelt, valóban friss érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

csontospanni

2021. június 22.

pattanásokat okozott nálam, amióta paula's choice lemosóra váltottam, sokkal jobb állapotban van az arcom. szerintem a parfüm miatt amúgy, az állaga egyébként kellemes. ezért a 2 csillag, mert bár a bőrömnek szar, de jó a fejemre kenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Reggike93

2021. június 22.

Este használom dupla tisztításnálaz az az olajos lemosó után. Úgy jónak vélem, nem szárít, leszedi amit le kell, viszont ha kimarad az olaj akkor húzódik a bőröm tőle. Ezért csak 4 csillag, egyébként árban nagyon kedvező, 1 pumpa bőven elég egyszerre, sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Kathy

2021. június 19.

Nagyon bevalt. Vizhianyos, érzékeny a bőröm. Az arc gelt is megvettem, de annyira feltolti a tisztító is a boromet, hogy este elég az arclemosóval attorolni és csak reggel kell az arcgel. A bőröm nem húzódik, hanem friss és kellemes, feltöltött erzetu lesz. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 19.

vszlau

2021. június 18.

1 hete kezdtem használni, kellemes enyhe illat, megfelelő tisztítás.
Nagyon jó árban van. Remélem a későbbiekben sem lesz gond vele.

Update: sajnos minden használat után pattanások jöttem rám.. sajnos nem vált be.
Miota nem használom a kis apró patik is elmúltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 18.

1 hete kezdtem használni, kellemes enyhe illat, megfelelő tisztítás.
Nagyon jó árban van. Remélem a későbbiekben sem lesz gond vele.

Miota nem használom a kis apró patik is elmúltak.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.