Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vbegonie

2021. május 16.

Olvastam másoknál, hogy sminklemosásra használták, én nem, én csak arclemosáshoz kísérőként alkalmazom. Erre a célra nekem tökéletesen megfelel, rendszeresen veszem, mivel felfrissíti, tisztítja az arcom (most is kiemelem, nem a sminktől). Nekem külön tetszik az illata, számomra finom, visszafogott, nem durva, és a habzása is plusz örömmel tölt el. Forreo Lunával párosítom egyébként, szerintem szuper duó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Pocokkiralylany

2021. május 14.

Szerettem az állagát, enyhe illata van. Valóban ‘hydro boost’ tényleg nem szarit, hanem valahogy feltölt. Lemosóként nem mindig elég, erősebb smink esetén kell melle egy társ is, de összességében teljesen jó kis termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

mucskalaura

2021. május 7.

A parfüm miatt vonok le egy csillagot, egyébként nem érzek egyelőre nagy problémát vele. A balea med arclemosó nem volt elérhető, ezért vettem ezt. Újravenni nem fogom, de örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

Ejszakaikoboldmaki

2021. május 2.

Nem érzem úgy,hogy kellőképpen tisztítana. Micivíz után használom, de nincs meg az a tisztaság érzés mint más lemosóknál. Viszont nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 2.

TimyeK

2021. április 20.

Nagyon nem vált be számomra ez a termék. Már az illatán éreztem, hogy olyan ,,szappanos" és sajnos be is jött a számításom, baromira szárítja a bőröm, a használata után nagyon feszül. Jól habzik, szépen lemossa a sminket, persze kétszer mosva. Szerencsére megtaláltam a tökéletes lemosót, így ezt maximum a hátamra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

thatscrazy

2021. április 17.

Nagyon kedvencem, nekem is meg a páromnak is, akit csak ezzel tudtam rávenni, hogy mossa esténként az arcát.
Kellemes, nem szárít, olcsó, a sminket is lehozza, de biztos ami biztos sminknél kétszer mosom át az arcom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

timzs

2021. április 10.

Nagyon jól tisztít és nem szárít, smink eltávolítására is teljesen jó, bár a vízálló dolgokat nem tudja teljesen leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Nyonyika

2021. április 4.

Most fogy el belőle az első flakon, és szerettem ezt a lemosót, nem tudok róla rosszat mondani. A pumpás kiszerelés szerintem egy jó megoldás, kellemes az illata, szépen tisztít, jól habzik. Szeretnék pár más lemosót még kipróbálni, de szerintem lesz még olyan, hogy ezt fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

vhsz

2021. április 1.

Ennél jobbat még soha nem használtam. Nagyon kellemes érzés a bőrnek és az illata is jó. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

Andrea1985

2021. március 30.

Nem fogom újravenni, mert nem érzem szuper tisztának utána a bőröm, illetve alapos öblítés után is, mintha kicsit ragadna az arcom tőle, olyan érzés mintha nem mostam volna le rendesen. Minimálisan feszül utána az arcom, de mivel utána jön a hidratáló krém, így nem gond.
Ami pozitív, hogy jó az illata, szépen habzik és nem okozott irritációt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 30.

Ami pozitív, hogy jó az illata, szépen habzik és nem okozott irritációt.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.