Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vhsz

2021. április 1.

Ennél jobbat még soha nem használtam. Nagyon kellemes érzés a bőrnek és az illata is jó. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

Andrea1985

2021. március 30.

Nem fogom újravenni, mert nem érzem szuper tisztának utána a bőröm, illetve alapos öblítés után is, mintha kicsit ragadna az arcom tőle, olyan érzés mintha nem mostam volna le rendesen. Minimálisan feszül utána az arcom, de mivel utána jön a hidratáló krém, így nem gond.
Ami pozitív, hogy jó az illata, szépen habzik és nem okozott irritációt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 30.

Ami pozitív, hogy jó az illata, szépen habzik és nem okozott irritációt.

Zsuzska1979

2021. március 24.

Eredetileg az arclemosó kendőt használtam a termékcsaládból, csak fogyóban volt, és éppen nem találtam olyat a boltban. Így ezt vettem meg. Ugyanannyira puha a bőröm lemosás után mint a kendővel. Nekem a kendő kényelmesebb. De ez is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

nagybarbii

2021. március 20.

Nagyon kellemes illata van, szépen tisztít. Használat után puha és friss tőle a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Ven1223

2021. március 16.

Csak a parfüm miatt kap 4 csillagot, egyébként szerintem kiválóan teszi a dolgát. Kellemes illatú, könnyed állagú. A hialuron tartalom érezhető, puha és tiszta lesz tőle a bőröm. 3 flakonnal is elhasználtam már. Egyik kedvenc !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

ElzaLujza

2021. március 16.

Egy fokkal jobb,mint a Mixa arclemosója (pedig az kifejezetten extra èrzèkeny bőrre ajánlott)de nekem ettől is feszült a bőröm ès kipirosodott. Nekem nem jött be az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Fannci07

2021. március 11.

Ennyi pénzért ez egy jó arctisztító. Akit zavar, irritál a parfüm, ő valószínű nem fogja kedvelni, mert elég erős az illata (nekem tetszett). Néha éreztem utána egy kicsit szárazabbnak a bőröm, de a következő lépés a hidratáló, így nem volt probléma vele. Nem okozott semmi panaszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

plinda

2021. február 28.

Egész jó kis arctisztító. Nem szárít, kellemes az állaga, de a sminket önmagában nem tudja leoldani és az illata is erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

nicolettsmith

2021. február 27.

Nekem alapjaba veve valtoztatta meg az arcapolasomat a Neutrogena HydroBoost termekcsalad. Ezt az arctisztito gelt minden nap hasznalom, a Smoothing gelt hetente egyszer nagyon max ketszer. Megvettem melle a nappali kremet a Water Gel-t. Estere mast hidaratalot hasznalok. Es nagyjabol ennyi. Azota nincsenek hatalmas begyulladt pattanasaim menstruacio elott sem, illetve teljesen megvaltoztatta a borom osszkepet. Egyenletlen borfelszinem volt de egy honap utan eltuntek a kis apro gobok, az akne sebek halvanyultak (!) nem mondom, hogy totalisan eltuntek, de sokat segitett rajta. Amit tudni kell szerintem, hogy Hyaluron sav van mindegyik HydroBoost termekbe, ezert tenyleg erosen szarithat. Inkabb olyanoknak ajanlanam, akinek erosen zsirosodo, pattanasos, aknes bore van. Az ilyen bortipussal rendelkezoknek nagyon hasznosak lehetnek ezek a termekek. (De szerezzetek be egy jo ejszakai hidratalot!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

dorif

2021. február 15.

Én sminklemosás után használtam, és habár nem volt vele problémám, nem vált be. Volt, hogy kétszer kellett átmennem vele az arcomon, mert úgy éreztem, hogy nem történt semmi. Érzékeny, kombinált a bőröm, nem irritálta egyáltalán, de legtöbbször húzta a lemosás után a bőrőmet. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.