Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

evelinlea00

2021. január 31.

Nagyon szerettem az illatát (bár tudom, hogy az illat ördögtől való), de sajnos ez minden "jó" amit el tudok róla mondani. Nekem valahogy nem volt meg tőle az a tisztaság érzet, amire vágynék ha tisztítóról beszélek. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 31.

Aquila

2021. január 28.

2019. jan. 9: Az utóbbi 1,5 évben a bőröm nagyon szárazzá vált ezért kerestem olyan, mindenképpen zselés arclemosót, ami száraz bőrre van. Azt kell mondjam, hogy hozza amit vártam tőle, használata után nem húzódik, nem száraz a bőröm irritációt sem okoz és jól is tisztít, a pumpás adagolóért meg külön jár a dicséret! (4 csillag)

UP 2021.01.28.: akkor valamiért nem vettem újra, de pár hónapja újra rábukkantam és vettem egy flakonnal. Nem tudom, hogy történt-e változás az összetevőiben vagy csak a bőröm változott meg ilyen sokat 2 év alatt, de most hatalmas csalódás volt. Nem tisztította a bőrömet és nagyon irritálta bőrömet. Annyira, hogy kb a flakon felénél abba is hagytam a használatát, mert a vörösödésre és sebesedésre hajlamos arcomat kikészítette. Ami azért meglepő, mert egy másik drogériás termék, a nivea arctisztító olaja és a gyógyszertári hidratáló együtt teljesen rendbe hozta. Szóval el nem tudom képzelni mi volt itt a gond most. De ezért lepontozom 2 csillagra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

laregina

2021. január 20.

Szeretem ezt hasznalni a foreo lunaval es az arcom is tiszta tole, nem jottek ki pattanasok tole. Praktikus a pumpas kiszereles

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Juliette Cavill

2021. január 18.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem csíp, nem irritál. Teszi a dolgát. Újravettem már és jó árban is van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

bettin@

2021. január 8.

Senkinek sem ajanlom. Nagyon szarit, huzodik utana a borom. Ezert nehol hamlik is. A szaritas hatasat a T vonalban ugy probalja ellensulyozni a borom, hogy gyorsan zsirosodik. Kombinalt/zsiros borre kifejezetten rossz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Szisz80

2020. december 27.

Szépen leszedi a sminket, praktikus a pumpás kiszerelés, engem az illata nem zavar. Használat után kicsit húzódik az arcbőröm, de ez eddig minden arclemosó után így volt, úgyhogy ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Toncsi09

2020. december 26.

Reggelente használtam lemosóként, nagyon szerettem de semmi extrát nem csinált. :) Ezért is adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Nicolett022

2020. december 22.

Évek óta használom felváltva egy másik géles arctisztítóval, és hosszú távon is sokkal jobban teljesít, mint sok drágább termék. Jól tisztít, de nem szárítja a bőröm, bár én mindig használok utána hidratálót is. Az illata nem zavaró és az állagával sem volt eddig problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

IldiWolford

2020. december 13.

Hát.. Nem is tudom, nekem szárítja a bőröm, nem tisztít olyan nagyon jól (vagyis én így érzem) és ami a legrosszabb, hogy iszonyat erős az illata. Agyon van parfümözve, amit nem szeretek az arcomra kenni. Csalódás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

klauds

2020. december 5.

Nem találtam még arctisztítót (pláne drogériást) ami hozza a szintjét. Nagyon jól tisztít, kellemes illat, nem szárít. Mindennapos hidratálás mellett nem húzódik tőle a bőröm, ha kicsit lustább vagyok és nem követem a rutinom, néha van egy minimális feszülő érzés utána, de közel sem olyan rossz, mint más tisztítók esetében. Nem hagy réteget, és nem túl habzós. Sminklemosásra nem ajánlanám (de semmilyen habzó arctisztítót sem), de reggeli valamint esti második tisztítónak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.