Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littlelady, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Innovatív arcradír, puha, bőrkiegyenlítő mikrogyöngyökkel, melyek kíméletesen, de hatékonyan tisztítanak és eltávolítják a szennyeződéseket. Ezzel egyidőben hidratálja a bőrt.

Mindennapos használatra. Olajmentes, szappanmentes. Érzékeny bőrre is ajánlott.

Ár: 1200 , Eladó: orsi1293
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy előre utalás után foxpost 690ft
SugarB

2019. október 17.

Nem akarom nagyon lehúzni, mert puha bőrt eredményez, szépen simít, de az első két alkalom után foltokban viszkető, vörös foltokat okozott az arcomon, ami eddig semmilyen arclemosótól/arcradírtól nem jött elő rajtam. Egyszerűen nem használtam szívesen, napi használatra egyáltalán nem ajánlom, át is tértem inkább a kémiai hámlasztásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Greta1205

2019. október 7.

Én nagyon szeretem, heti 2-3szor használom. Bőröm a használata után sima és nem irritált,szépen kiegyenlíti a bőrképet. Számomra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

szalakali

2019. július 21.

Számomra teljesen jól bevált, hamar kiegyenlíti az amúgy pattanások miatt kegyetlenül hegesedő arcbőröm. Selymes, ragyogó használat után az arcom. Használat után a bőröm kissé száraz marad, de ez nem tart fél óráig sem. Bátran ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Zsanita

2019. június 16.

Nem értem miért kapott szegény annyi negatív kommentet. Egy hete használom minden nap, és az én arcommal csodát tett.
Nagyon szépen tisztít és egyenletesít, tök sima lett az arcom, amióta használom. Használat után tényleg varázslatosan puha lesz a bőröm, szerintem egyáltalán nem szárít. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Barbi5

2019. május 10.

Itt olvastam, hogy AHA-s hámlasztó is van benne, azt meg amúgy is ki szerettem volna próbálni ezért gondoltam megnézem ezt. Az első használat után olyan puha volt a bőröm, hogy el sem akartan hinni, de a használat után másfél órával már megint húzott a bőröm. Legközelebb amikor használtam fent maradt kb fél percig, mert elkezdtem matatni, de annyira elkezdett csípni, hogy azonnal mostam le. Teljesen kipirosodott az arcom tőle. Gondoltam nem adom fel hátha csak az volt a baj, hogy nem csak átdörzsöltem és mostam le, de ma reggel már óvatos dörzsölés közben is elkezdett csípni, most is piros lett az arcom kisebb foltokba, és száraz maradt, szinte semmi változást nem látok a kipirosodáson kívül. Még párszor kipróbálom még óvatosabb dörzsöléssel, meglátjuk mi lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

agoeniko

2019. április 25.

Kicsit szárít, de nem rossz, hanem jó értelemben. Nem húzódik az arcom, hanem inkább kisimult, puha, de kell a plussz adag hidratálás utána. Eddig a legjobb arcradír amit használtam, biztos hogy újravevős, pattanásokat sem okozott, sőt, szépen leviszi az éppen kialakulóban lévőket. Zsíros bőrűeknek egy álom, szárazabb bőrre viszont nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

nagyheni92

2019. április 15.

Imádom! Sokkal jobb mint a zöld lime vagy a rózsaszín grapefruit tesói! Nagyon sűrű, géles az állaga! Kicsit nekem jobban kell nyomnom a tubust, hogy kijöjjön belőle vmi! Én a Foreommal használom és 2 db pici gombócot nyomok a Foreora és így szoktam megtisztítani az arcomat! Persze nem mindennap használom, mert azért váltakozom más arclemosókkal! Na de a lényeg, nekem nagyon durván letisztítja az arcom! Igazi felfrissülés! Még amikor aerobikra megyek és tiszta izzadság vagyok és utána fürdésnél ezt használom, fúúú.... nagyon jó érzés az! Nagyon jól habzik. Szóval én érzem, hogy nem csak az arcomat dörzsölöm a Foreoval és közbe semmi arclemosó cucc nincs rajta! A nyári kánikulába ez tökéletes lesz! Tuti újra veszem 🖤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

fleonora

2019. január 14.

Számomra nem eléggé szemcsés az állaga, nagyon nehezen lehet kinyomni a tubusból. Mindemellett már első alkalom után húzta a bőröm, továbbá huzamosabb használat után zsíros lett tőle a homlokom. A termékcsalád egyetlen kakukktojása számomra. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Tabi

2019. január 7.

Nagyon hámlott a bőröm, és tényleg szörnyen néztem ki, amikor először kipróbáltam ezt a hámlasztót. A hydro név miatt reménykedtem, hátha nem szárítja ki még jobban a bőröm, de nem szárította, sőt olyan selymes és egyenletes lett tőle a bőröm, egészen meglepődtem. Pár nap alatt teljesen rendbejött az arcom. Én majdnem minden nap szoktam használni, és egy kicsit utána piros a bőröm tőle, de nem érzem száraznak és nem húzódik vagy fáj. Már használom egy ideje, és nekem eléggé bejött. Ha télen a szél kifújja a számat, azt is hámlasztom vele, utána bekenem ajakápolóval és sokkal jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

dustyrose

2019. január 7.

Engem nagyon összezavar ez a termék - már az első használatkor rájöttem hogy ez bizony kémiailag is hámlaszt, miután az egész arcom kipirosodott és a felső bőrrétegem lényegében eltűnt. Ez mind szép és jó, de sehol sincs feltüntetve hogy ez AHA-s hámlasztó, plusz emellett kis golyócskákat is tartalmaz, ami szerintem megtévesztő és felesleges, valamint tényleg túlzásba lehet esni ha azzal is átdörzsöli az arcát az ember.

Egyébként segített eltüntetni a pattanásaimat és általánosan szebb lett tőle a bőröm, lehet hogy újra is fogom venni, csak nem pont ilyen intenzitású termékre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid