Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Alexcsef

2019. február 27.

Nálam sajnos nem vált be hamar beszívódik az tény de pár óra múlva viszket az arcbőröm és húzódik is valamint szépen ki is pattogtam tőle ami rám nagyon nem jellemző :( nagyon szerettem volna ha működik de sajnos nem .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Dumitutoj

2019. február 21.

Száraz bőrre ajánlják, de az én bőrömnek ez kevés. Könnyen beszívódik, de a bőröm idővel még egy adagot kér. Vagy pedig kevernem kell az éjszakai krémmel, hogy ütősebb legyen. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 21.

nicolebunny

2019. február 13.

Sajnos többet vártam tőle, mint amit nyújtani tud. Abszolút nem hidratált jobban egy mezei alapkrémnél, ráadásul 1-2 nagyobb pattanásom is kijött a használata után. Egyébként nagyon gyorsan beszívódott, akár nagyobb mennyiség is. Ami furcsa, hogy néha hajlamos volt elég durván csípni a bőrömet, pedig ritkán tapasztalok ilyet... Még a hype elején vásároltam meg, közel 4.000 Ft-os áron, és a felét sem használtam el. Nekem ez a Hydro boost család sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Debreczeni

2019. február 4.

Télre kicsit kevés, de imádom. Vele kelek, vele fekszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Télre kicsit kevés, de imádom. Vele kelek, vele fekszek.

Piciandi

2019. január 29.

Parfümallergiám van, és imádom ezt a krémet. Hidratál mindenhol, nem fényesít a T-zónában, kellemes könnyü, hideg, gél szerü krém. Már csak ezt használom. Remélem télen is elég lesz. Ha lehetne akkor 10 pontot kapna.

Ui: még mindíg imádom, de sajnos télen kevés. Nyáron megint elöveszem, már elöre örülök neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

godisawoman

2019. január 26.

Az alapvetően zsíros/kombinált arcbőröm imádta, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nyárra tökéletes, télen lehet, hogy valakinek ez a hidratálás kevés lesz. Most fogyott el, a Hydro Boost Water Gel verziót szereztem be helyette, kíváncsi leszek a kettő közötti különbségre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

manocska81

2019. január 5.

Alapvetően bőrtípusomból adódóan inkább a gél-krém arckrémeket szeretem. Épp akciós volt, gondoltam teszek egy próbát. Megvettem az arclemosójával együtt. Tél ide, vagy oda, nagyon jól hidratál. Nekem semmiféle irritációt nem okozott. Állaga könnyű, jól eldolgozható, nem morzsolódik. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

pici24

2018. december 3.

Nagy csalódás volt ez az arckrém, mert évek óta használok Neutrogena testápolót, és azt nagyon szeretem.
A krém könnyű állagú, minimális illattal. Az első pár alkalommal még tolerálta a bőröm, bár akkor sem szerette igazán, de napról napra egyre jobban csípte a bőröm, ami egyre szárazabb is lett, mintha semmit nem kentem volna rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

buzavirag

2018. november 26.

Félve vettem meg, hiába jók voltak az itteni vélemények. Tartottam tőle, hogy csípni fogja a bőröm, mert elég sok terméknél tapasztalom, plusz némelyiknél apró hólyagok is jelentek meg. Clinique moisture surge terméket használtam, de sajnos az megszűnt ami nekem vált be, az új verziójától meg kicsit tartottam, ráadásul sokalltam is az árát.

Milyen jól tettem, hogy ezt választottam. Hidratálja a bőröm kellően, egész napon át, nem csípi az arcomat a felvitelkor, nem jelent meg elváltozás az arcomon. Csak ajánlani tudom, meg azt is meg merem kockáztatni, hogy jobban teszi a dolgát, mint az említett másik termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

lilla28

2018. október 24.

Maximálisan puhává teszi a száraz, vízhiányos bőröm. Bőrőm egyből beszívja , arcom nem ragad tőle. Könnyed gélszerű krém, kiadós kiszerelésben egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0