Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bebr

2022. január 29.

Évek óta használom ezt a hidratálót, már nem is tudom hanyadik alkalommal veszem ezt újra. A T zónában is nagyon szépen beszívódik, a szárazabb részeket szintén kordában tartja. Nagy kedvencem, továbbra is folytatni fogom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 29.

Csokismentol

2022. január 22.

Elég sok flakonnal elhasználtam már belőle, a parfümmentessége miatt horgonyoztam le emellett hosszú időre. Nagyon ruganyos, puha lesz tőle a bőröm, ténleg használat után jó megcsípni az arcomat és nézni, ahogy visszaugrik a bőr, mint a reklámokban. Emellett soha nem éreztem száraznak, fakónak a bőrömet, főleg, ha a tisztítójával (géles) együtt használtam. Ami egyedüli hátrány, hogy egy idő után, főleg a meleg idő beköszöntével zavarni kezd a túl sok szilikon a termékben és úgy érzem eltömíti a pórusaimat, amit okoltam az itt-ott kialakuló egy-egy pattanásomért is (persze, ez csak sejtés).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

kovacsfanni

2022. január 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Nem hagy zsíros érzést maga után, nem okoz pattanásokat, könnyen beissza magát a bőrömbe, mégis kellően hidratál. Illatanyagmentes, ami plusz pont és az ára is pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

btia826

2022. január 15.

Csalódás. Ebben semmi más nincs, mint víz meg szilikon. 20-on éves korig, zsíros/normál bőrre light hidratálónak lehet elég, de arra meg vannak töredék árúak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

Easy Come Easy Go

2022. január 13.

A legjobb arckrém amit valaha használtam. Bár nekem kombinált bőröm van, ami ilyenkor télen kicsit vízhiányos is, tökéletesen megfelel, könnyedén beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Külön plusz pont azért, mert illatmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

tátombák

2021. december 31.

Sok jót hallottam erről a krémről, de nekem nem lesz a kedvencem. Azt érzem, hogy az egyik felét becuppantja a bőröm, a másik fele meg ottmarad a felszínén egy fura csúszkálós réteget képezve. Nem irritál, szemkörnyékre is mehet, de a náthás időszakban zsepitől kicserepesedett orromra kenve csillagokat láttam tőle. Nem tervezem újravenni, túlságosan zavar a réteg, ami maga után hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

Nikcsy91

2021. október 8.

Ezért az árért jobbat lehet kapni koreai vonalon. Plusz pont, hogy illatmentes, negatívum, hogy az összetevők között ott a parabén, mint tartòsítò.
Nem irritált, viszont nem hidratált eléggé. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Nem irritált, viszont nem hidratált eléggé. Nem venném újra.

pilleriin

2021. szeptember 30.

Rendkívül nagy kihívást jelent, hogy az anyagi korlátaim miatt a drogériában kell magamnak vásárolni, az arcbőröm pedig nagyon érzékeny, és rozaceás. Mindent, de mindent telenyomnak alkohollal, parfümmel...
Nem valami bombasztikus a hatása, de nagyon jó így is, issza be a bőröm.
Frissítés: több alkalommal érzem, hogy csípi az arcom zuhanyzás után. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Nem valami bombasztikus a hatása, de nagyon jó így is, issza be a bőröm.

Edina000

2021. szeptember 22.

Nem rossz de olyan nagy változást nem vettem az arcomon észre, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

viragocskaa

2021. szeptember 4.

Ugyanazt tudom elmondani róla, mint a water gel-ről: nagyon szeretem, egy szuper hidratáló, nekem a száraz bőrömön is jól teljesít. Plusz pont azért, mert illatanyagmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0