Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csevi22

2021. augusztus 19.

Gyorsan kellett valami hidratáló, mert kifogyott az előző és nem rendeltem újat időben. Nekem kicsit olyan meh, ha nincs más kéznél, akkor jó alternatíva. Teszi a dolgát, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

kamillakovacs

2021. július 22.

Végre megtaláltam A TÖKÉLETES hidratálókrémet! Egy tudatos bőrápolós csoportban akadtam rá, és nem akartam elhinni hogy ez a krém tényleg ennyire jó ráadásul ilyen áron de tényleg minden megvan benne, ami nekem kell! Illatanyagmentes, szuperkönnyű formula, azonnal beszívódik és babapopsi puhaságú bőrt hagy maga után! Nem tudom hogy a téli hidegben is elég lesz-e, de így nyáron teljes a szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

MissSejla

2021. július 3.

Nem rossz, kombinalt bortipusra felüdülés es lehet, de mar komplexebb kremeket hasznalok, amiknek tobb kedvezo összetevője van. De tényleg hidrtala, es feltölt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

cickibty

2021. július 2.

Először nem nagyon tetszett, mert bár kombinált a bőröm, nagyon kevésnek éreztem még a zsírosabb részeken is. Aztán jött a kánikula és nagyon megszerettem. A szárazabb részekre kevés, de az arcom többi részére tökéletes, puha, selymes érzést hagy maga után. Mivel illatmentes, simán kenem szemkörnyékre is.
Nagy pluszpont, hogy az ÖSSZES fényvédőmmel működik. Újravettem, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Nagy pluszpont, hogy az ÖSSZES fényvédőmmel működik. Újravettem, bevált.

juli007

2021. május 31.

Könnyű állagú, alkohol- és parfümmentes hidratálót kerestem az érzékeny bőrömre, így találtam ezt a krémet. Kicsit aggódtam, hogy száraz bőrre ajánlják, az enyém pedig inkább normál, zsírosodásra hajlamos T-vonallal. Végül mégis megvettem, mert a más bőrtípusokra ajánlott változatokban mindben volt parfüm. Az aggodalom alaptalan volt, jól teszi a dolgát, nem zsírosítja a bőrömet, csak hidratálja. Általában csak éjszakára használom, mert nappal a fényvédő alá nincs szükségem hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Petalodirosa

2021. május 26.

A Neutrogena-tól csak ez az egyetlen termék vált be, a többi így vagy úgy, de irritációt okozott. Ez egy könnyű géles hidratáló krém, a smink is működik rajta. (Kezdődő rozaceám van és száraz, érzékeny bőröm.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 26.

zsofi207

2021. május 15.

Én most betáraztam akciósan ebből a krémből. Szeretem, hogy egyszerű és nagyszerű. Nem szeretek ezerféle terméket vegyíteni az arcomon, kevesebb több alapon hidratálok illetve inkább belsőleg viszem be a szükséges tápanyagot/vitamint. Nyáron is tökéletesen hidratál egy strandolós nap után, de nem nehezíti el a bőrömet. Nem irritálja, nem komedogén és árban egyszerűen verhetetlen. Imádom az arclemosóját is, maradéktalanul eltávolítja a sminket is. Mindig van belőle otthon. Fényvédő sajnos nincs benne, de abból Uriage Bariésun 100 változatot szeretem, úgyhogy ez nálam végülis nem gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 15.

Reni666

2021. május 13.

Hidratál .
-nagyon szépen lehet rá sminkelni .
-szép börképet ad .
-olyan mintha nem is lenne rajtam arckrém .
- nyárra tényeg jó választás .
-illata kellemes .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Hidratál .
-nagyon szépen lehet rá sminkelni .
-szép börképet ad .
-olyan mintha nem is lenne rajtam arckrém .
- nyárra tényeg jó választás .
-illata kellemes .

petoandika

2021. április 22.

Szuper alap hidratáló krém olcsón. Néha picit kevésnek érzem, mint hidratáló, de rétegezős rutinban bőven megállja a helyét, nyárra tökéletes választás lehet azok számára, akik a könnyedebb hidratálókat szeretik. Egy picit egyébként változtattak az összetevőkön, trehalose is került bele, ami szintén jó kis hidratáló összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Petyuska

2021. április 13.

Nagyon sok arckrémet próbáltam már, vízhiányos a bőröm és nagyon érzékeny. Véletlen akadtam rá erre a krémre, másodjára vettem újra, ami nálam csodaszámban megy. Könnyed vizes állaga van, semmilyen irritációt nem okoz. A hidratáló hatása picit kevés az arcbőrömnek, de semmilyen rossz tulajdonságot nem tudnék róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0