Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ConceptArt

2021. április 8.

Nyári krém, zsíros és kombinált bőrre. Nagyon gyorsan beszívódik, nem zsírosít, kedvelem. Télen a testesebb Neutrogéna krémeket használom.

Update: Régen sokat használtam, viszont rájöttem, hogy a pattanásaim oka nem belsőleges, hanem a sok Neutrogena termék okozza. Megtudtam, hogy komedogének (pattanást okoznak). Letettem, és most már Paula's Choice termékeket használok, amik jók érzékeny bőrre, alkoholmentesek, illatanyag mentesek, és nem tesztelik állatokon. Azóta nincs pattanásom, és a bőröm is inkább normál, mint zsíros. Amiért hagyok 3 pontot ennek a krémnek, annak az az oka, hogy könnyen beszívódó formula, és ha drágább termékekre nincs pénze valakinek, akkor ez egy jó alternatíva. Plusz illatanyagmentes, ellentétben a többi Neutrogena krémmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

andi.mlnr

2021. március 18.

Először a Water gel nevű krémet vettem meg, aminek illata sajnos marta az orrom, majd szerencsére megtaláltam ezt a parfümmentes változatot.
Télen-nyáron száraz, ekcémára hajlamos
bőrre használom, ami szinte issza ezt a krémet, nagyon jól hidratál. Egy nagyon kicsit érezni egy kis réteget, de egyáltalán nem zavaró. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Télen-nyáron száraz, ekcémára hajlamos

Ingrido

2021. március 14.

A sleeping cream-jét már régebb óta használom, kipróbálom ezt is. Az összetevők nem igazán tetszenek, de annyi krémmel befürödtem már, hogy bevállaltam. Két hete használom, és meg vagyok elégedve. Kellemesen hidratál, nem okoz pattanást. Valamiért mégsem az igazi. Mintha egy filmréteg lenne az arcomon. Egyébként cukoroldat színű, pudingos állagú, illatmentes krém, gyorsan beszívódik, a csomagolása gusztusos. Csak még nem győzött meg teljesen. De tiszta érzés, nem zsíros, nem fullasztó, és ez mindenképpen az előnyére szól. Megelőlegezek 4*-t.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

imasweetdisaster

2021. február 24.

Jó kis hidratáló krém, nem egy csodaszer, de amennyit kell, annyit hidratál. Előtte Yves Rocher-es hidratálót használtam, majd mikor elfogyott ezt vettem. Talán mintha az egy kicsit jobban végezte volna a dolgát, de emellett plusz pont, hogy parfüm mentes. Az állaga kellemes, az illatát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

mlexa

2021. február 15.

Csak éjszakára szoktam felkenni. Nagyon hamar beszívódik, és reggelre kicsit sem zsíros a bőröm tőle. Nekem elegendő a hidratáló hatása is. Nem irritál, nem okozott pattanásokat. Én az illatát sem érzem kellemetlennek, szinte nem is lehet érezni semmit. Nem hagy ragacsos érzetet. Sminkelni nem próbáltam rá, de valószínűleg azzal is működne. Előtte a Vichy 89-et használtam, szerintem ez pont annyit tud, sőt, jobbnak is érzem. Legközelebb a water gélt próbálom ki, de ez a termék is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Emma23

2021. január 30.

Nekem nem igazán jött be. Hidratáló hidratál de pattanásos lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

Nekem nem igazán jött be. Hidratáló hidratál de pattanásos lettem tőle.

Orsaa420

2021. január 30.

Szerintem jó ez a termék. Jól hidratál, nem okoz irritációt, könnyen beszívódik, nekem kombinált bőröm van, arra tökéletesen elég. A szaga elég kellemetlen....pocsolya szagú, felkenés után is érezni egy kis ideig, de ki lehet bírni, megéri azért cserébe, hogy nincs benne parfüm. Az ára kedvező viszonylag, előtte az eucerin aquaporin active-t használtam, nem tud többet ennél, viszont majdnem kétszer annyiba kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

rtoth98

2020. december 14.

Szerintem szuper krém, nyárra tökéletes lesz, jövőre újra veszem. Viszont télre kevésnek éreztem, így váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

klauds

2020. december 5.

Nagyon szeretem az egész Hydro Boost kollekciót, ez a krém se kivétel. Nem okoz pattanást, könnyen beszívodik, nem ragacsos, lehet rá sminkelni, szépen hidratál. Én személy szerint a Sleeping Cream társát jobban szeretem, mert szárazabb a bőröm, főleg télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

dorqaap

2020. november 9.

Érdekes vegyes értékelések vannak róla, nekem a nagyon bejött oldalon van a voksom. Este-reggel használom, jelenleg a Vichy boosterre kenem, ami ugye egy elég vizes dolog, és nekem szinte azonnal beszippantja a bőröm, és jól hidratált is marad egész nap, éjszaka is úgy érzem. Nekem tetszik az állaga, de tény, hogy jól esik többet használni belőle. így nem tudom, mennyire lesz gazdaságos. Annyira bejön, és az illatmentessége is szuper. Az én bőröm kombinált, de inkább vízhiányos. Kíváncsi vagyok, hogy fog viselkedni a vichy nélkül. Ha ott is jól teljesít, tutira marad velem hosszútávon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0