Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lorna

2020. november 4.

Az - egy dolgod volt, hidratálókrém vagy hát hidratálj! viccet szerintem már elsütöttem egyszer ezen az oldalon, de most így érzem megint szükség van rá.
Szóval most újraolvastam a reklámszöveget, hogy mit ígér a krém és háromszor ígéri, hogy felfrissít, de egyszer azt is úgy hosszantartóan hidratál. Szal... Hát azt nem csinálja. Még rövidentartóan sem.
Felkenem és vakargatom a fejem, hogy most történt valami, mert ugyanúgy húzódik az arcom.
Nyáron se hidratált eléggé. Nyáron! Végül amikor hőhullám volt, beraktam a hűtőbe és akkor felkentem amikor olyan meleg idő volt, hogy a legtöbb ember nem is krémez.
Arra tök jó volt, hogy jéghidegen felfrissített.
Akciósan vettem, de olyan sokat kellett használni belőle, hogy egy hónap alatt elhasználtam.
Vannak akik ezt kvázi szérumnak használják a hialuronsav tartalom miatt, nálam morzsolódik, fölé rakni dolgokat emiatt kellemetlen, és nem működik. De parfümmentes. Yayz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Arra tök jó volt, hogy jéghidegen felfrissített.

orsh

2020. október 28.

Nem vagyok nagy neutrogena fan de eddig ez a krém a legjobb amit valaha használtam a száraz vízhiányos bőrömre.
Gyönyörűen hidratál, szuper az állaga, nem fényes, nem ragacsos, szépen beszívódik.
Viszont szerintem az árához képest kevés a krém a tégelyben, és nagyon hamar fogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

ahalasz

2020. október 14.

Egész nap ragacsos érzés volt a bőrömön alig vártam, hogy lemossam este, így testápolónak használom el a maradékot. Biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Bolgarka

2020. szeptember 17.

A legjobb arckrémem az utóbbi időben! Illat- és alkoholmentes, szépen terül beszívódik, lezárja szérumokat. Igazán pihe-puha lesz tőle a bőröm, de nem hagy zsíros réteget. Csillagos 5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Kriszta46

2020. augusztus 27.

A "water gel" nekem nagyon bejött, de gondoltam kipróbálom ezt is. Nem kellett volna. Túl nehéz, túl zsíros, fénylett tőle az arcom, testápoló lett belőle. Ahhoz kicsit drága nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

kabocika

2020. augusztus 12.

Ünneprontó leszek, mert nekem nagyon nem jött be. Éjszakára használom, valószínűleg hidratál, de az arcom (nemcsak a T-vonalban) másnap estig fénylik, ezért nem fogom újra venni.
Az állaga, illata kellemes, de a végeredmény számomra sajnos nem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Az állaga, illata kellemes, de a végeredmény számomra sajnos nem megfelelő.

Saci22

2020. június 26.

Nekem bejött, bár nem egyedüli hidratálóként, hanem egy zsírosabb alatt. Az árát megérte, amúgy szerintem nincs benne több, egy próbát megér. Nyárra most jó, bent tartja a vizet a bőrömben. Ha valaki nem bírja a szilikont ne vegye meg. Az nagyon tetszik hogy nincs benne parfüm, mert érzékeny vagyok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

katalin89

2020. június 8.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá másfél éve, amikor vettem, de sajnos nem igazán váltotta be őket. Nagyon száraz/vízhiányos bőröm van és nem tudott rajta segíteni. Olcsóbban találtam olyan krémet, ami segített és hosszú távon használni tudom.
Amúgy próbáltam szeretni, de még mindig nem használtam el teljesen, egy pici van a tégely alján. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

budosbanya

2020. május 28.

Próbáltam szeretni, de nem megy. Az állaga szuper, az illata is klassz, de az én bőrömön valahogy nem működik. Nekem nem szívódik teljesen be, csillog utána az arcom, sminkelni halott ügy utána még órákkal is. De nem pontozom nagyon le, valószínűleg csak nem illünk össze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Misscupcakedoll

2020. május 23.

A valaha volt legjobb arckrémem. Egy időre lecseréltem az ára miatt és tönkre is ment az arcbőröm. Már csak ezt fogom használni. Könnyen beszívódik, nagyon jól hidratál. Nem hagy ragacsos érzetet. Szerencsére eszembe jutott újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0