Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

DianeD

2020. május 22.

Azt hiszem, ez lett a kedvenc krémem. Az itteni vélemények alapján és egy barátnőm ajánlására vettem meg. Ami nagyon tetszik benne, hogy nagyon gyorsan beissza a bőröm, nagyon könnyű, nem zsírosítja a bőröm egyáltalán, nagyon bársonyos és puha a bőröm használat után. Eddig még egy pattanás sem jött ki emiatt, szóval én minden szempontból meg vagyok vele elégedve. Ha használok este sheet maszkot, és viszek fel az arcomra még ebből a krémből, akkor sem érzem túl soknak, pedig más krémeknél a kettő nem működik együtt a bőrömön. Hozzátenném, hogy elég érzékeny és száraz bőröm van, és nekem ez is elég a hidratáláshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

jane79

2020. május 7.

Direkt a nyári időszakra vettem, hogy kicsit hűsítsen a gél állag. Nem is csalódtam. Hydratált , elégedett voltam a hatással. Éjszakai krémmel használtam. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Kriszta92

2020. április 23.

A water gel változata jobban bejött, ez a creme gel nekem nehezebb, marad egy kis réteg a bőrömön és egy idő után fénylik az arcom ezért már csak a dekoltázsra használom, újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

lipsticktravelist

2020. április 15.

Most fogok a végére érni - reggel szoktam használni, egy jó alap hidratálókrém. Általában koreai termékeket használok, de ha nem érkezik meg a rendelésem vagy elfelejtek rendelni, akkor nyúlok drogériás termékekért. Egynek jó volt, ha lesz még ilyen eset, szívesen fogom megvenni 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

sackoka

2020. március 27.

Nem szeretem, mert pattanások jöttek ki miatta, így nagyon hosszútávú véleményt nem tudok mondani. Kézkrémnek használom, mert ahhoz túl drága volt hogx kidobjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

seasalt

2020. március 27.

Működik! Pont az, aminek mondja magát, hidratál, nem irritál, kellemes az állaga, parfümmentes, és kombinált bőrön is működik. Télre nem elég, de mivel sok gyártó szerint az érzékeny bőr szinonimája a nagyon száraz bőrnek, nyárra megoldást találni érzékeny kombinált bőrre közel lehetetlen, úgyhogy én most nagyon boldog vagyok, hogy ez a krém létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Harmat

2020. február 23.

Nagyon sokáig natúr vonalon kerestem a megoldást a kombinált bőrömre. Rengeteg krémet és kencét próbáltam már. De mintha minden csak táplálta volna a mitesszereimet. Ezzel a gél krémmel rá kellett eszmélnem, hogy nem feltétlen kell rögeszmésen a natúr cuccokhoz ragaszkodni. Nem is teszem többet, szuperül hidratál, és ennyi elég is volt a bőrömnek a normál működéshez. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

kiscsillag248

2020. február 23.

A száraz bőrre nekem nem elég hidratáló. Volt, mikor húzódott is tőle a bőröm, hosszú távon ki is pattogott. Nem is használtam el, egészen biztosan nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

messin

2020. február 21.

Szerintem ez egy szuper krém! Kicsit emlékeztet a Clinique Moisture Surge krémre engem is, azzal a különbséggel, h ez jobb. Száraz, vizhiányos a bőröm, és meglepően hidratál, nekem pattanást nem okoz, és délutánra se szárad ki vagy húzódik az arcom.
Szépen lehet rá sminkelni, pillanat alatt beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

Szépen lehet rá sminkelni, pillanat alatt beszívódik.

Emma Woodhouse

2019. november 22.

Nagyon szerettem, hamar el is fogyott. Könnyed, hamar beszívódó, parfümmentes. Én is nedves bőrre használtam, fényvédő előtt, többlépéses arcápolási rutinom részeként. Kicsit drágának tartom, de lehet, hogy újra fogom venni. Zsíros bőrűeknek nagyon jó választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0