Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

asztromélia

2019. április 29.

A eddigi eveim legkedvencebb hidrataloja!!! Szuperul feltolti a borom nedvesseggel (sokkal jobban mint a water gel), hamar beszivodik, nem csillog a borom utana. Meg valami: A water gel illatos, a creme gel illat mentes, ez vajon miert van igy?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Lina14

2019. április 20.

én sminknélkülinapra vagy télen smink al szeretem használni. nagyon hidratál, selymes bőrt hagy maga után, és legalább egy napig leht érezni a hatását. könnyen lehet elkenni, pikk-pakk beszívódik, és lehet fölé primert vagy közvetlenül alapozót rakni, alá pedig szérumot, eddig minden arcravalmmal működött. mindennapra az én bőrömnek kicsit sok, de 2-3 naponta isteni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

ZsofiaLoren

2019. március 27.

Imádom. Haladva a 40 felé figyelnem kell a hidratálásra. Alapvetően nagyon zsíros a bőröm, de szükségem van már hidratálóra is, mert érzem, hogy néha húzódik a bőröm arcmosás után. Ez a krém keverve a szérummal nekem csodaszernek bizonyult. Olyan feszes tőle az arcom, mint 15 éve. Mások is megdícsérték, hogy mennyivel simább, feszesebb a bőröm, tehát nem csak beképzelem :)
Reggel és este is használom, totál szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Reggel és este is használom, totál szerelem.

xxs

2019. március 26.

Nem rossz, de önmagában nekem túl kevés hidratálás túl sok szilikonos záróréteggel, vagyis fölé kell krémeznem, de az meg a szilikon fölé nem ideális. Maradok a hialuron szérum + arckrém kombónál (más márkától), ezt elhasználom, de nem tudtam megszeretni.

Figyelj, hogy akarsz-e még fölé szilkonos dolgot kenni a napi rutinodban (primer, szilikontartalmú UV filter, szilikonos pigmentes/prizmás optikai turbó...), és ha igen, gondold meg, hogy ebben is van egy tonna, morzsolódhat, ha rétegezed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

peachyglow

2019. március 26.

Az eddigi legjobban bevált arckrémem. Normál bőröm van enyhe vízhiánnyal, télen kicsit száradásra hajlamos. Mindig is géles állagú, könnyű hidratalókat szerettem használni és megláttam, hogy az összes neutrogena termék le van értékelve a rossmanban, úgyhogy lecsaptam rá. Nekem elég hidratálást nyújt, kifejezetten tetszik, hogy feszesnek és kisimultnak érzem a bőröm. Parfüm-mentes, szép INCI-vel, lehet rá sminkelni, jól hidratál, nem kukacosodik, könnyen beszivodik, nem okoz pattanást, nem irritál, öröm ránézni (ez lehet, csak nekem pozitivum). Összegezve, kell ennél több? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Snowflake96

2019. március 15.

Hiába száraz bőrre van kitallva, szerintem ez arra kevés. Nyáron majd elhasználom, de jelenleg csak ott áll a szekrényben és ennek az éjszakai változatát használom reggel (az se hidratál annyira, mint ahogy ígéri). Amúgy jó lenne, mert könnyen beszívódik, nem okozott semmilyen problémát és réteget se hagy. De inkább normál, kombinált vagy akár zsírosabb bőrre ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

BlindedByLipstick

2019. március 14.

Pihe-puhává teszi a száraz bőrt az arcomon, nagyon szeretem. Hónapokig hezitáltam, hogy megvegyem-e vagy sem, de 2 hete már olyan szinten ki volt száradva a bőröm az allergia miatt, hogy üsse kavics, megvettem. Kombinált a bőröm, a homlokom és az arcom száraz, az orrom és az állam enyhén zsíros. Én egy kisebb adagot (mutatóujjam a krémhez érintve) dolgozok el a száraz részeken, a maradékot pedig az orromon és az államon, így pont annyi krém jut mindenhova, amennyi kell. Nagyon kiadós egyébként, szerintem a téli hónapokig is kitart majd a kis tégely. Imádom, hogy parfümmentes, így végre nem ömlik fel az arcom hosszabb használat után. Könnyed krém, nem fullasztja a bőröm, egy szóval: szerelem.

UP: Amióta ezt használom, többen is megjegyezték, hogy milyen szép és kisimult az arcbőröm. A vízivásra is odafigyelek, de az eddigi arckrémeim közül egyedül ez produkált látványos változást. Én csak ajánlani tudom. :)

UP2: A szeptemberben vett tégely idén márciusig kitartott. Továbbra is teljes a szerelem, gyönyörű, egészséges bőrt eredményez a rendszeres használata (ha nem dézsmálom meg a nass-készletem, ami után azért csak előbújik 1-2 pattanás), nagyon kevés kell belőle, nekem télen a száraz-kombinált bőrömre elég volt, sőt. Csak ajánlani tudom, a márka ezen termékcsaládja nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

barta.elisabetta

2019. március 11.

A Clinique Moisture Surge számomra a tökéletes hidratáló gél, azért próbáltam ki mert azt mondták ez nagyon hasonlít rá, és valóban így van. Nem teljesen ugyanolyan, de nagyon jó. 4.5 csillagot adnék, mert nekem A Cliniquet még semmi nem tudta überelni, de alapvetően nagyon nagyon jó krém(gél), így 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

schmzsuzsia

2019. március 6.

Nagyon szeretem, smink alá ideális, mert hamar beszívódik, nem ragad és nem fényesedik át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 6.

bernadettu

2019. március 4.

Tasakos kb egy alkalomra elég mintám volt belőle. megörültem, hogy végre egy illatmentes drogériás arckrém, viszont én éreztem valami enyhe tisztaságillatot, amikor felkentem, utána elillant.
Én is azt tapasztaltam, hogy szárít, mintha a hialuronsav a bőrömből vonta volna el a vizet... Gyorsan rákentem egy aloe vera gélt és az enyhítette a húzódó érzést.
Ezek után még jobban értékelem a G&G light hialuronsav formuláját, ott sosem tapasztaltam ilyet, pedig abban 5-féle hialuronsav van.
Ígéretesnek tűnt, de sajnos nem venném meg. A második csillagot arra adom, hogy legalább nem maradt utána ragacsos érzés és hogy elvileg illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0