Neutrogena

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő és ultrakönnyű formula hialuronsavval, mely segít megtartani a bőr nedvességét és folyamatosan hidratál, olyan mértékben és akkor, amikor a bőrnek szüksége van rá. A klinikailag bizonyítottan hidratált, rugalmasabb és ragyogóbb bőrért. Azonnal felszívódik. Érzékeny bőrre is alkalmazható.

Ár: 1000 Ft.+pk. megegyezés szerint , Eladó: Viwi0524
Állapot: Új, 1 fújásnyi hiányzik belőle , Helyszín: Kiskunmajsa , fizetés: Fizetés előreutalással, postán küldöm

Norci89

2019. április 13.

Nagy Neutrogena imádó vagyok! Lassan 1 éve használom,még a Müllerben találtam rá,eldugva a polcok mélyén,1480ft-ért vettem! Szeretem az illatát,meg az állagát,nem lesz krémes a flakon.Esténként mindíg bekenem magam vele,lefekvés előtt,addig nincs alvás! Gyorsan beszívódik!Nem hagy foltot.Azóta már más drogériákban is láttam.2-hónapig elég( nekem) Szerintem megéri!És már vettem egy tartalékot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Vivenna

2019. március 21.

Gyorsan beszívódik, és tényleg beszívódik, nem csak ígéri. :)
Reggel és este használom száraz bőrre, nyárra tökéletes lesz, de télre nem lesz elég. Az illata is tetszik.
Az egész Hydro Boost termékcsalád nagyon el lett találva, amit piacra dobtak már beszereztem, mindegyikkel elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Gyorsan beszívódik, és tényleg beszívódik, nem csak ígéri. :)

Laura

2019. március 18.

Nekem egy testápolót sem szív be a bőröm, réteget hagynak. Ez azonnal beszívódik. Kicsit furi az illata, de mivel annyira enyhe, hogy alig érződik nem érdekel. A szórófeje katasztrófa. Amit sajnálok, hogy ez csak normál és száraz bőrre való. Hát az én bőröm most naaagyon száraz, érzem is, hogy most ez a testápoló nekem kevés. :(
Mindent összevetve, megérdemli az 5 csillagot mert amit ígér azt teljesíti is egy normál bőrön.
(ui: most a Rossmannban 1100 ft)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

(ui: most a Rossmannban 1100 ft)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.