Neutrogena

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargarenata123, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az egyéjszakás arcmaszk segít csökkenteni a fáradtság jeleit, miközben alvás közben egy mély nedvességtartalmú védőréteget borít az arcra. A formula hialuronsavat tartalmaz, amely természetes módon megtalálható a bőrben, és a bőr szükséges nedvességét biztosítja. A termék gyengéd és olajmentes, ezért nem tömíti el a pórusokat.

Lina14

2019. március 10.

nagyon puha bőrt csinál reggelre, szépen feltölti az arcot, engem nem irritált és kevés kell belőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

igob

2019. március 7.

Valamit tud ez a krém, picit "fóliaszerű" filmréteget hagyva az arcon éjjel, selymes és hidratáltabb lesz a bőröm reggelre, kevésbé nyúzott a fejem. Ugyanakkor nem értem a Neutrogena miért erőlteti a parfümöt a krémjeibe, mert enyhén ugyan, de csípi a bőröm. Vagy csak az én bőröm érzékeny mindenre lassan. Sajnos emiatt nem fogom újravenni. Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

simple

2018. december 10.

Nagyon szeretem. Szuper illata van, nagyon jó használni, és elképesztően puha, selymes bőrt varázsol. Néha viszont pattanásaim lesznek reggelre, de nem biztos, hogy ettől a krémtől, mert máskor csodaszép bőrrel ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

Vendy254

2018. november 7.

Nekem a gél állagú van meg.Még nyáron vettem meg hogy hidratáljak éjszaka is, de még se nehéz krém legyen, nagyon szépen tette is a dolgát, nem zsírosította a bőröm és még hidratált is épp amennyire kellett, viszont most hogy eljött a kicsit hidegebb elbukott. Reggelre száraz a bőröm bármennyit kenek fel belőle, így télre nem alkalmas viszont nyáron szerintem újrahasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

pilla91

2018. október 6.

Nagyon szépen és hamar beszívódik, nem hagy kellemetlen érzetet az arcon. Jól hidratál. Puha tőle a bőröm, a gél változatát is nagyon szeretem! Még csak nem rég kezdtem el használni, egyelőre szuper! Majd update-elek, hogy hosszabb távon milyen hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.