Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

pitlikzsuzsanna

2013. október 5.

Az utolsó darabot emeltem le a polcról. Eddig kb. 1 órát volt rajtam, de ez a szer valami csodálatos. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

asha

2013. szeptember 29.

Ez a legjobb ajakápoló, imádom!! :) Az év első felében még én is carmexet használtam, de nekem is megszokta a szám. Megvettem ezt 3 hete, azóta majdnem minden este bekenem és valami hihetetlenül puha lett :) Az illata is tök jó. Most már csak ezt fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

jibjab

2013. szeptember 5.

Én még a körömágyam ápolására is használom. Nem szoktam külön erre a célra ápolót venni, de sokszor a kézkrém ott már nem segít, ezért ezt a kis csodát szoktam bevetni. kinyomok egy kicsit és bemasszírozom a bőrömbe. Ajakápolóként főleg télen használom, mert nagyon intenzív ápoló hatása van. Nincs erőteljes illata és valóban megbirkózik a legszárazabb bőrrel is. Nagyon hatékony! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Narancs

2013. szeptember 4.

AZ ajakápoló!!!!!!!! Ez a tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

AZ ajakápoló!!!!!!!! Ez a tökéletes!

wifee

2013. szeptember 4.

Két éve vettem először kb. 800 Ft-ért, azóta egyszer kellett csak újra vennem, mert egy évet simán kibírt, napi kétszeri használat mellett! Valóban csodaszer, rendkívül puhává varázsolta az ajkaimat. Ezután is csak ezt fogom használni! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Tündérvirág

2013. augusztus 29.

Szerencsére nem szűnt meg a termék, sikerült ismét beszereznem egyet. Legjobb az ajkaimnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Tündérvirág

2013. augusztus 25.

A legjobb az ajkaimnak!!! Télen csontszárazak, de ez csodát tesz vele. Sajnos most elfogyott, dm-ben, rossmann-ban, gyógyszertárakban is kerestem, de nem találtam. Remélem átmeneti hiány, és nem szűnt meg a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

sissy93

2013. március 10.

Sokáig szemeztem ezzel az ajakápolóval, még végre rászántam magam, hogy megvegyem. Az ára elég magas (3.80 €), de cserébe szép nagy mennyiséget kapunk, 15 ml-t. (Összehasonlítva egy másik általam nagyon kedvelt termékkel, a Labelloval, amiből 5,5 ml-t kapunk 2.50 €-ért, úgyhogy igenis megéri.) Az illatát még szoknom kell, de nem zavaró., vagy ilyesmi.
Azelőtt sosem találkoztam még olyan ajakápolóval, ami teljesen beszívódott volna. Benne pont ez tetszik. :)
Nagyon gazdaságos, egy keveset eloszlatok az ajkaimon, és probléma megoldva. Napi kettőnél többször nem érzem szükségét használni.
A tubusos kiszereléstől először kicsit féltem, de nagyon megszerettem. Könnyű adagolni, és nem kell attól tartani, mint a stifteknél, hogy nyáron esetleg megolvad.
Összességében szerintem megéri beruházni rá.

Update:
Az egyik legkedvencebb ajakápolómmá lépett elő. Az illatát is megszerettem. Használat után rögtön beszívódik, az eredmény pedig hidratált, sima, gyönyörűen telt ajkak. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Összességében szerintem megéri beruházni rá.

Update:

r.rekaaa

2013. február 26.

Nagyon jó kis ajakápoló. Sokat kipróbáltam már, de ez jött be eddig a legjobban. Az adagolástól féltem egy kicsit, de nagyon szépen és egyenletesen kenhető és sokáig lehet érezni a szájon. :) Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

GossipGirl

2013. február 22.

Imádom! Egyszerűen imádom! A napok óta kicserepesedett ajkaimat egyszeri használat után helyrerakta. :) Kicsit drága, de úgy gondolom, teljesen megéri az árát. Az illata pedig olyan édes, kellemes, annak pedig még jobban örülök, hogy nem sitftes. Biztos, hogy újraveszem megint. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 22.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol