Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

Alice83

2012. december 7.

Sógornőm kedvence, karácsonyra is ezt kapja tőlem többek közt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Sógornőm kedvence, karácsonyra is ezt kapja tőlem többek közt..

gothy

2012. október 27.

Kb. 2-3 éve egy barátnőmtől kaptam még a kék változatát. Azóta mindig van itthon belőle. Fantasztikusan hidratál, és nagyon sokáig elég. Nekem egy kicsit ragacsos marad az ajkam, de ez nem von le az értékéből. Éjszakára használom ezt, nappalra pedig másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

csipkeorsika

2012. október 27.

azzal a szándékkal vettem meg, hogyha már épp akciós, kipróbálom. nem gondolom, hogy egy szájfény tudna hidratálni, de ez tud! nem is akárhogyan, ráadásul nem is szájfény :) hamar beivódik, és sokáig hat, nem kell gyakran utánkenni, sokkal jobb mint a stiftes verzió! télre tökéletes lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Dorcii

2012. október 12.

Az eddigi legjobb ajakápolóm! pont azért jó, mert nem hagy réteget, hanem az ajkakat hidratálja. A Carmexet is szerettem, bár nekem nagyon hamar elfogyott a stiftes, de azzal pont az a bajom, hogy az ajkam addig puha amíg rajta van az a réteg. Ráadásul ezt most akciósan vettem a DM-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Bibike

2012. június 3.

Nagyon szeretem, hogy nem lesz tőle fényes az ajkam, nem kell rá órákat várni, hogy beszívódjon. Rúzs és szájfény alá a legjobb! Nem irritál szerencsére (ellentétben a carmex-szel) és odavagyok az illatáért (mostanában rákattantam a vaníliára).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Lyah

2012. május 23.

Ma vettem egy félresikerült, igen rövidtávú- értsd kb. fél óra- kapcsolat után egy Primus-ajakírral. Nem akarom éjjelre a Carmex-et használni, az jó nappalra, és eddig éjjel minden - shea, kókusz, kakaóvaj- idegesített a számon. Ez tök jó lesz, pont azért, mert beszívódik. Nagyon tetszik, főleg, mert a kék, csavarós verzió nem jött be, és emiatt kicsit féltem ettől is, de úgy néz ki, állandó helyet csinálok neki a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

lylli

2012. április 18.

Teljesen jól hidratál, a legjobb ajakápoló amit valaha használtam. Másodpercek alatt puhává varázsolja a cserepes ajkakat. Egyáltalán nincsen ragacsos,olajos érzés se felkenés után, egyből felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

Dorinaa

2012. április 16.

Nagyon széppé és puhává, simává varázsolja az amúgy szörnyen össze szikkadt számat! Ez eddig a legjobb amit valaha próbáltam, nekem még a Carmexnél is jobb! :) Nagyon gyorsan felszívódik, az illata nekem nagyon is kellemes, ízét nem tudom milyen, mert nem megenni vettem. :D Imádom! Az ára sem olyan sok, ahhoz képest, hogy 15ml van benne. :) A változás a felkenés után azonnal látható. Engem teljesen meggyőzött! Kedvencem lett. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 16.

mokojka

2012. április 14.

Nagyon érdekes ajakápoló.Ahogy felkentem szinte azon nyomban el is tűnik,felszívódik.Engem zavart,hogy semmilyen krémes érzés nem marad a számon utána,viszont maximálisan ápol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

st79

2012. február 18.

ha valami tökéletesen felszívódik és mélyen hidratál, na ez az! (bár én a kéket próbáltam, sok különbség nem hiszem hogy van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol