Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

dorothyzomg

2019. március 21.

A LEGJOBB AJAKÁPOLÓM! Millió félét próbáltam már, ennél jobb a gyógyszer által kikezdett számra nincs. Alapjáraton Carmex párti vagyok, de sajnos most cserbenhagyott. Pattanásokra kaptam lassan 2 hónapja gyógyszert, ami mellékhatásként rommá szárítja a számat (alig túlzás). Már korábban vettem ezt az ajakápolót, akkor semmi extra nem volt, mert nekem túl hamar beivódott, az illata miatt viszont szerettem, hmm tejberizs! DE 2 hete már nem volt jo ötletem és átálltam erre és életem döntése volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Banszky

2019. február 11.

Nem is értem ezt a sok jó véleményt. Ez egy borzalom! Mindenhova megy a krém csak a számra nem,szörnyű a csomagolása és ami benne van... nem hidratál,sőt szárít és fura érzést hagy maga után. (Glicerin) Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Viv03

2019. február 1.

Azt hittem,ez lesz a csodaszer az ajkaimra,de hosszútávon tényleg eléggé szárít, a szám szélét szabályosan kikezdte,most neogranormonnal ápolom.. talán ezt az egy tubust elhasználom valahogy,de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Btrx

2019. január 8.

Az illata nekem nagyon tetszik , nagyon jól hidratál és kevés elég belőle ! Nem ragacsos és mindig pikk-pakk helyre hozza a kiszáradt ajkaim 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

blurryface

2018. december 19.

Nagyon kellemes az illata, ami valamilyen cukorkára emlékeztet. Szépen beszárad, nem hagy semmilyen réteget az ajkakon, átlátszó (színtelen). A kezdeti extra-hűsítést több használat után sajnos már nem érzem, és mintha már enyhén szárítana is.

Update: Hosszabb távon nagyon durván szárít. Inkább Carmex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Update: Hosszabb távon nagyon durván szárít. Inkább Carmex.

lilla28

2018. október 24.

Lassan 2 éve használom . Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Télen -nyáron ki van száradva az ajkam , rengetek ajakápolót használtam már de ez nyerte el a szívem. Minden reggel-este használom , hamar kifejti hatását. Fél évig kitart , csak ajánlani tudom ,csodaszer

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

tokyosakura

2018. október 5.

Pár napja küzdök náthával, és mivel az orromon egyszerűen nem tudtam levegőt venni, száraz, sebes lett a szám. Napok óta tervezgettem, hogy megveszem ezt a balzsamot, de csak ma délután jutottam odáig, azóta pedig kétszer be is kentem vele az ajkaim. Az illata, íze nekem picit édeskés, de nem taszító, és szinte azonnal felpuhította a repedezett, kemény bőrt az ajkaimon. 1099.- volt Rossmannban, de totál megérte, mindig tartani fogok itthon! Vettem hozzá kézkrémet is, remélem, az is ilyen gyorsan fog eredményt hozni, mint ez a kis kincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

cseri88

2018. szeptember 2.

Amíg nem térem át a CF dolgokra, addig ez volt a go-to ajakápolóm. Kézkrémjével együtt használtam télen. Utóbbitól puha lett a kezem, gyorsan, hihetetlenül gyorsan beszívódott, imádtam. Külön jó volt, hogy nem volt illatanyag benne, szájápolójával együtt télen csoda volt. Szerettem. Nagyon koncentrált és tényleg sokáig elég volt, mint a krézkrém, mind az ajakápolója.Kár, hogy nem Cf, pedig, legjobb termék lenne ma is a piacon, amit használnék. Különösen szerettem az " illatát". Ah, imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

xBeatrixx

2018. július 26.

Már majdnem minden márka ajakápolóit kipróbáltam de edig mindegyikben csalódnom kellett. Ez a termék már az első használat után nagyon szépen rendbe rakta a mindíg kiszáradt számat mostmár csak ezt fogom venni nagyon örülök, hogy rátaláltam.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

vikica00

2018. július 6.

Szuper kis ajakápoló,még csak most kezdtem el használni,de máris imádom! ♥
A napokban minden baja volt az ajkaimnak..kiszáradt,húzódott,égett..Gyors megoldást kerestem,ez pedig eszembe jutott,hogy mi lenne ha... Már a múltkor is szemeztem vele elég sokat,de akkor végül otthagytam és nélküle jöttem haza. Viszont most kérdés sem fért hozzá,hogy jön velem. Ha tudtam volna korábban hogy ilyen szuper,nem gondolkoztam és haboztam volna ennyit..hiszen fantasztikus egy darab♥. Kellőképp hidratál,tartós és nem szárítja az ajkakat,könnyű,se nem ragacsos,se nem zsíros,szépen beszívódik. Kellemes,nem zavaró hogy az ajkaimon van..Nekem 2 nap alatt úgy rendbe tette a számat,mint soha egyik ajakbalzsam sem ezidáig. Le voltam döbbenve. Viszont az édes íz és illat nem lett volna létszükséglet,szerintem totál felesleges neki. Akciósan vettem,teljes áron kicsit borsosnak vélem. Viszont ha továbbra is ilyen jól szuperál,lehet elgondolkozom hogy talán beszerzem teljes áron is,ha egyszer elfogyna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Szuper kis ajakápoló,még csak most kezdtem el használni,de máris imádom! ♥

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate