Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

pingu89

2018. március 24.

Kedvenc ajakbalzsamom! Sajnos időnként nagyon száraz, cserepes, sebes szokott lenni a szám, de ez azonnal segít, gyorsan beszívódik, és sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Remiii

2018. március 12.

Az eddigi legjobb ajakápoló amit próbáltam. Pikk-pakk rendbe rakja a kicserepesedett ajkaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

bakocsenge

2018. január 12.

A kiszerelése kicsit macerás, nekem mindig többet sikerül kinyomni belőle, mint amennyi kellene. Ennek ellenére nem csalódtam benne, a Neutrogena még mindig az egyik legjobb drogériás márka. Ez az igazán makacsul sebes/cserepes ajkakat is jobbá varázsolja. Viszont az íze borzasztó: émelyítően édes, és az illata is ilyen. Ennek ellenére elhasználom, bár valószínűleg a szedres változatát veszem meg legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

ddorcsii

2018. január 9.

Nyáron imádtam, végre egy ajakápoló amitől nem lesz ragacsos a szám, hamar beszívódik mégis hidratál el voltam ájulva. Aztán megérkezett a zord ősz és tél, amikor ha kell ha nem ki van cserepesedve a szám és hiába kenem nem ér semmit :( Sőt csíp és húzódik tőle a szám....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

lakkomlakkom

2018. január 9.

Tegnap még elképesztően ki volt cserepesedve a szám, de délután megvettem ezt a csodát, és mára olyan szépek az ajkaim, mint még soha. Egy csoda. Gyorsan beszívódik, nem zsíros érzete, de mintha hagyna egy védő bevonatot maga után, ami miatt sokáig biztosítja a hidratálást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Leonie

2017. december 29.

Olyan rossz az íze és az illata hogy nem szeretem használni .Nem jó érzés az ajkakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Netta15

2017. december 20.

Tavaly remekül működött, mindenkinek ajánlottam is. Idén mióta megjött a hideg és a rosszabb idő és kicserepesedtek az ajkaim, hiába kenem vele, nem érek el tartós eredményt, még javulást sem. Szomorú vagyok, korábban szerettem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Emesh

2017. november 25.

Update: továbbra is szépen ápolja az ajkaimat - és nem csak azt. Mivel nekem a szemeim környéke is kiszárad a hidegben, szélben és eddig semmilyen krém nem segített, gondoltam, egyszer élünk...felkentem oda is, óvatosan. A hatás ugyanaz: puha, nyugodt bőr, még a ráncaim is simulnak átmenetileg tőle. Nem gyorsan szívódik be, de utána ment rá némi korrektor és rendben volt. Tudom, ezt le sem szabadna írnom, nem azért dobnak piacra - pl a Neutrogéna több ezer forintos szemkrémet, hogy ajakápolót kenjünk a szemeink alá... de nekem jobban működik, mint eddig bármi...

Nagyon költőien tudok írni kozmetikumokról. De ennek nem kellenek szóvirágok. Az első ajakápoló, ami működik nekem, tökéletesen. Olykor a sírás környékezett az állandóan száraz, cserepes ajkaim miatt, pedig már "disznózsírokat" is kentem rá... Ehhez képest ez a pillekönnyű balzsam hozta rendbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

chililamp

2017. november 24.

Ez a legjobb dolog, ami az ajkaimmal történt eddig, de komolyan! A Labellomat a kukába dobtam, miután csak rontotta az amúgy sem rózsás helyzetet (mint később kiderült, nem is kár érte).
Az ajkaim szó szerint levedlették a bőrt, semmi nem használt. Repedezett, cserepesedett, és marhára nem sem szép látvány, sem kellemes érzés. Fájt, és sebes volt, szerintem alkalmanként még vérzett is. Ebből, meg az állandó (és értelmetlen) Labello-szopogatásból lett elegem, és utánanéztem, mi segíthetne. Ez választottam. Elhoztam az utolsó darabot. Tökéletes!
Két használat után szinte megszűntek a problémáim, pár nap után meg már nem is emlékeztem rá, hogy voltak. Alapfelszerelés lesz, az tuti!
A sebes számat csípte kicsit, de nem vészesen, és a hatásáért abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

A sebes számat csípte kicsit, de nem vészesen, és a hatásáért abszolút megérte.

Anyezz

2017. november 17.

Imádom a krémmániában, hogy eszembe juttat régi kedvenceket:) Amint beköszönt a hideg, borzasztóan szenvedek attól, hogy mindenem véresre szárad, úgyhogy ipari mennyiségben fogyasztok nem csak krémeket, hanem ajakápolókat is. Ez a termék is a beváltak közé sorolódott. Nem ér fel nálam a különböző mézes/kókuszzsíros/stb.. .kézműves ajakbalzsamokhoz - igazából szerintem az a legbiztosabb megoldás, ha valaki hasonló problémákkal küzd - de 4*-ot mindenképp érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol