Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

balazskrisztii

2017. október 29.

Nekem nem segített, amikor nagyon ki volt száradva a szám, viszont pont olyan a hatása, mint a MAC Prep+Prime Lip-nek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

timimisi

2017. október 11.

Maga a csoda ajakbalzsam.Tenyleg azonnal és intenzíven hidratál.Nagyon sokáig érezhető a hatása felkenés után.Szinte este bekenem, és reggelre puha lesz a kicserepesedett ajak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

dorkka

2017. augusztus 31.

Borzasztó. Carmexet használtam ezelőtt, es csak este lefekvés előtt egyszer kenem. Nem volt gond eddig a számmal, most viszont, hogy ezt vettem, valami borzasztó. Reggelre nem hogy hidratálná, rendesen kiszárítja a számat, bármennyit iszom napközben, később is az egész arcomat elviselhetetlenül száraznak érzem ettől. Ez az igazi pénzkidobás, mert nem csak nem használ, de árt is. Kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

BDominika25

2017. augusztus 20.

Már sok sok éve ajakápoló "függő" vagyok és szinte nincs olyan amit eddig még nem próbáltam volna, mostanában kezdtem beletörődni a sok csalódás után, hogy a labello márkánál jobbat úgysem találok hisz mindig visszatértem.
Egyiknap elkeseredettségemben gondoltam kipróbálom ezt a terméket, és ez valami CSODA!
Több órán keresztül nem volt alkalmam újrakenni a szám (pedig én min. fél óránként megteszem) és bár már alig volt rajta már termék mégsem kipirosodott, szárazak lettek az ajkaim hanem hidratáltak és puhák.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Imádom!

Bog

2017. július 1.

Ez a kedvenc ajakápolóm! Mindig van itthon belőle legalább egy tubus.
Teljesen beszívódik, ez nem a zsíros balzsam tipus.
De! Volt egy időszak, amikor semmi nem tudta rendbe tenni a száraz-cserepes-sebes ajkaimat. Akkor találtam rá erre, és néhány nap alatt rendbetette az ajkaimat! Azóta ott csücsül az éjjeliszekrényemen.
Labellot sose kennék az ajkaimra, mert köztudottan függőséget okoz, és még jobban tönkreteszi a bőrt. Aki eddig ilyesmit használt, az szánjon egy kis időt a leszokásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Ez a kedvenc ajakápolóm! Mindig van itthon belőle legalább egy tubus.
Teljesen beszívódik, ez nem a zsíros balzsam tipus.

cintibuborek

2017. július 1.

Ez a kedvenc ajakápolóm! Mindig segít a kicserepesedett, sebes ajkaimon, télen csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

noorinoori

2017. június 5.

Számomra a legszuperebb ajakápoló!
A carmex természetesen megmarad a téli vészesebb helyzetekre, de ez a Neutrogena a tavaszi,nyári,őszi ajakápolóm. :)
Tetszik ez a tubusos folyós állaga, könnyű és higiénikus a használata, nem úgy, mint egy tégelyes ajakápolónak. Nekem teljesen jól teszi a dolgát, hamar beszívódik, így reggel is nyugodtan használható sminkelés előtt, nem kell letörölni a szájról előtte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 5.

Számomra a legszuperebb ajakápoló!

cintialaura

2017. február 23.

Télre vettem, mert egy kicsit besokalltam attól, hogy a carmexem lassan szívódik be, és emellett döntöttem a jó vélemények miatt. Kár volt. Esténként kentem fel, mert nem ragad, nem hagy réteget sem, de rosszabb állapotba kerültek tőle az ajkaim mint voltak! Csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

kocosfox

2017. február 22.

Most, a téli időszakban előfordult, hogy nagyon kiszáradt és kirepedezett a szám, így gondoltam teszt alá vetem ezt az ajakbalzsamot, de kár volt.. Ugye nem hagy maga után zsíros érzést, és így csak még jobban szárította az ajkam, és emiatt jobban berepedt tőle.. Ha nincs súlyosan kiszáradva a szám, akkor használom, mert nem marad ragacsos az ajkam (szeles időben előny). De egyébként elég bosszantó, hogy azzal hirdetik, hogy elsősegély a nagyon száraz, cserepes ajkakra.. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Debreczeni

2017. január 26.

Szépen beszívódik, sajnos ha kicsit több kerül a számra belül gyűlik fel, és furcsa íze van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol