Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

Szandesz0606

2017. január 24.

Itteni véleményeket olvasva úgy döntöttem, beruházok egyre. Első éjszaka után úgy jellemezném, hogy ez egy csoda! :) Ugyanaz a tapasztalatom vele, mint a Neutrogena kézkrém esetében: felvitel után kicsit ragad, de ha éjszakára kenem fel vastagabb rétegben, reggelre kozmetikai reklámokat megszégyenítő ajkaim lesznek! :) Én bírom az ízét is, remélem hosszabb használat után is marad ez a véleményem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Monitesztel

2016. december 21.

Csodaszer!
De túl finom az íze, mindig lenyalogatom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

Csodaszer!
De túl finom az íze, mindig lenyalogatom!

pacspa

2016. december 8.

Én is krémmániás vélemények alapján vettem meg és abszolút bevált. Tényleg Tic-tac illata van, ez is nagyon tetszik benne. Mivel hamar beszívódik, nincs hideg érzés szélben sem, hogy van valami a számon. Idei tél favoritja : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Sheila

2016. december 6.

Itteni vélemények alapján vettem meg (képes voltam tegnap fél órát sorbanállni érte a Müllerben, de megérte), már eléggé el voltam keseredve mert a korábban bevált ajakáplóim sem segítettek, de ez egy éjszaka alatt hatalmas javulást hozott. Végre egy kence, ami beszívódik, lehet rá sminkelni és nem csak egy csúszós réteget képez az ajkakon hanem tényleg ápol. Egyelőre szerelem, remélem nem járok ezzel is úgy, hogy hozzászokom és egy idő után ez sem használ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Zsuzsi91

2016. december 4.

Nagyon szeretem, már sokadjára veszem újra. Habár az íze elég furcsa és hagy egy kis ragacsos érzetet maga után, de nagyon jól hidratál, egy éjszaka alatt rendbehozza az ajkaim. Kicsit drága, de minden forintot megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

PHolly

2016. december 4.

Kettő napja használom és majd updatelek is, de máris teljes a szerelem. Kifogytam a Carmexből és sehogy sem sikerült olyan üzlet közelébe jutnom, ahol árultak volna így az Auchanban felkaptam őt, 790 forintért! Gondoltam megteszi, amíg eljutok a szokásosig. Hát mostantól kezdve felváltva fogom használni őket.
Az illata és íz íze furcsán vanilliás, édeskés, de nekem bejön. Szeretek bőven feltenni, a zsírosabb-tapadósabb érzet ellenére, de pár perc alatt felszívódik és istenien rendbe is teszi az ajkaim. Egyértelműen új kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Tundi6973

2016. november 16.

Az én számat nagyon hamar rendbe rakta, illata íze is jó nekem más nem kell egy ajakápolóba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

s_kitty

2016. november 7.

Én a tescoban vettem kb 750-ért mert a carmexet megszokta a szám.
Amúgy vastag iszonyú véresre kiszáradó ajkaim vannak. Ez eddig bevált, remélem egy hónap múlva is ezt mondhatom.:)

Up: EZ A CUCC ÜBER BRUTÁL JÓ... soha nem fogom másra lecserélni.. a carmex ehhez képest egy nulla.. soha nem voltak ilyen puha, repedés mentes ajkaim.. ÚRISTEN állandóan simizem őket.. évekig szenvedtem a kiszáradó cserepes ajkakkal, most már remélem búcsút inthetek..

Up2: Még mindig imádom, azt hiszem soha nem fogom lecserélni <33333

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

Én a tescoban vettem kb 750-ért mert a carmexet megszokta a szám.

Up2: Még mindig imádom, azt hiszem soha nem fogom lecserélni <33333

Panni21

2016. október 21.

Már meg sem tudom mondani, hányszor vettem újra, körülbelül 4 éve használom folyamatosan. Ilyen hosszan még egy kozmetikum mellett sem tartottam ki.
Nálunk sajnos nem lehet kapni, kizárólag online tudom beszerezni. Nemrég nem volt raktáron, és pánikrohamszerűen igyekeztem pótolni valamivel, bármivel. Persze semelyik másik nem bizonyult olyan jónak, mint ez. Amiért ennyire imádom, hogy azonnal teljesen beszívódik, és olyan eredményt produkál, mint egy instant ajakfeltöltés. Egyébként is telt ajkaim vannak, de azáltal, hogy teljesen kisimítja őket, még dúsabbnak hatnak. A rúzs is szebben mutat rajta.
Kis mennyiségben, gondosan eloszlatva nem hagy fehér réteget. Egész napos hidratálást biztosít, rendszeres használattal pedig sokkal ritkábban száradnak ki az ajkaim, akkor is, ha aznap épp nem használtam.
Egy tubus körülbelül 6-8 hónapig elég napi használat mellett.
Most már tartok attól, mi lesz velem, ha megint elfogy, és nem tudom beszerezni, így egyből kettőt is rendeltem, amint ismét elérhető volt. Függőség :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Egy tubus körülbelül 6-8 hónapig elég napi használat mellett.

Funnyface

2016. augusztus 27.

Nagyon örültem neki, amikor ráakadtam. Végre egy tubusos, viaszmentes ajakbalzsam, ami felszívódik a bőrbe. Azonban vegyesek a tapasztalataim vele. Szeretem benne, hogy enyhe vanilia illata és íze van. Fehér egészen folyékony, könnyű krém állagú ajakbalzsam. A tubus is megfelelően puha műanyag, könnyű adagolni, és felvinni a műanyag aplikátorral. (Nem kedvelem a tégelyes balzsamokat, gyorsan tele lesznek kis szöszökkel, főleg, amikor a táskámba tartottam őket.) Felvitel után, amíg felszívódik, ragacsos érzés az ajkaimon. Rendszeres használata mellett valóban hidratálja a kiszáradt bőrömet, ami hosszútávon is érezhető. Ami hátránya, és amiért nem is használtam egy jó darabig, hogy ha túl sokat vittem fel belőle, vagy valamilyen más termék is került az ajkaimra reggeli készülődés közben, akkor egy fehér réteg maradt az ajkaimon utána. Ez egyáltalán nem esztétikus, sőt. Éjszakára, ill. teljesen tiszta ajkaimon jól működik. Elhasználom utazáskor a praktikus csomagolása miatt, de nem vásárolom újra. Találtam másikat, amelyik nem ragacsos, és nem hagy fehér réteget az ajkaimon (primera lip mask).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol