Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

Funnyface

2016. augusztus 27.

Nagyon örültem neki, amikor ráakadtam. Végre egy tubusos, viaszmentes ajakbalzsam, ami felszívódik a bőrbe. Azonban vegyesek a tapasztalataim vele. Szeretem benne, hogy enyhe vanilia illata és íze van. Fehér egészen folyékony, könnyű krém állagú ajakbalzsam. A tubus is megfelelően puha műanyag, könnyű adagolni, és felvinni a műanyag aplikátorral. (Nem kedvelem a tégelyes balzsamokat, gyorsan tele lesznek kis szöszökkel, főleg, amikor a táskámba tartottam őket.) Felvitel után, amíg felszívódik, ragacsos érzés az ajkaimon. Rendszeres használata mellett valóban hidratálja a kiszáradt bőrömet, ami hosszútávon is érezhető. Ami hátránya, és amiért nem is használtam egy jó darabig, hogy ha túl sokat vittem fel belőle, vagy valamilyen más termék is került az ajkaimra reggeli készülődés közben, akkor egy fehér réteg maradt az ajkaimon utána. Ez egyáltalán nem esztétikus, sőt. Éjszakára, ill. teljesen tiszta ajkaimon jól működik. Elhasználom utazáskor a praktikus csomagolása miatt, de nem vásárolom újra. Találtam másikat, amelyik nem ragacsos, és nem hagy fehér réteget az ajkaimon (primera lip mask).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

brondegirl

2016. július 26.

Az eddigi leghatásosabb, és legkényelmesebb ajakbalzsam, amit valaha használtam. Imádom, hogy nem lesz fényes tőle az ajkam, hanem egyből beszívja, és nem ragad. Használom lefekvés előtt, és matt rúzsok előtt hidratálni. Nekem teljesen bevált, már második tubust használom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Janaina

2016. június 14.

Mindig is nagyon cserepes volt a szám, alaphelyzetben darabokban jön le róla a bőr minden nap.
Az alap labellók nem segítettek, egy ideig maradtak és csak felpuhították a pikkelyeket, amik utána lejöttek, és másnap kezdődött elölről. Próbáltam ajakradírt reggelente, Carmex, Blistex, Lush, és az akkor itt a Krémmánián szép helyezést elfoglaló gyógyszertári ajakírokat, de mind csak lényegében nedvesen tartotta az ajkaim, de ha egész nap kenegettem, akkor se javult.
Egyszer egy kiszáradt pillanatomban vásároltam a dm-ben, és gondoltam, ha már "intense repair", csak valamivel többet tud, éppen az ára se számított. Azóta ezt használom, naponta egyszer-kétszer ha a kezem ügyébe akad, és nem pikkelyes, nem száraz. :)
Amikor felkenem kicsit zsíros érzetű, de 10 perc alatt teljesen beszívódik.
Pár hete használom, még bőven van, de ha egyszer kifogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Amikor felkenem kicsit zsíros érzetű, de 10 perc alatt teljesen beszívódik.
Pár hete használom, még bőven van, de ha egyszer kifogy, biztos újraveszem.

Detty153

2016. április 26.

Nem tudnám nélküle elképzelni a mindennapjaimat. Bármennyire cserepes, száraz a szám, egy perc alatt rendbehozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

LettiD

2016. április 13.

Ezt és Eos-t használok. Nagyon tetszik, sokáig érzem a hidratáltságot, és amilyen kicsi a tubus olyan sokáig elég. Az ára picikét drága, de megéri. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 13.

csemi

2016. február 23.

Két nagy kedvencen van és ő az egyik!!! Tökéletes :) és Tic_tac illata van :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Két nagy kedvencen van és ő az egyik!!! Tökéletes :) és Tic_tac illata van :D

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. február 15.

Őszintén elmondom hogy ez nekem kb. 4 vagy 5 éve van meg. Estére használom de még így is kb a feléig tele van. Szépen hidratál és az állaga is fantasztikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 15.

fanni1226

2016. január 18.

A lehető legjobb ajakápoló télen. Vigyázni kell az adagolással, mert könnyen ragacsos lehet a száj, de azt is viszonylag gyorsan beszívja. Az illata is tetszik, és sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Apophis

2015. december 6.

A legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Tökéletesen hidratálja az ajkaimat, és elég egy nap egyszer használnom, még hideg időben is. Nagyon kevés elég az ajkakra, a túl sok krémtől valóban ragacsos érzésű lehet a szád. Bár az összetevői nem túl szépek, mégis egy kiváló termék. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Lills

2015. október 23.

Szerintem ez nagyon király. Tökéletesen hidratál, cserepes ajkakat is 3 perc alatt rendbe teszi, amúgy egyszerűen dúsabb, sokkal szebb lesz tőle az egész szám, komolyan hitetetlen. Sosem használtam még más olyan ajakápolót, ami érezhetően beszívódna, ő sem tökéletesen, de ha felkenek egy viszonylag nagyobb mennyiséget, akkor is egy idő után érzem, hogy csak egy vékony réteg maradt (ami ragad egyébként, ez az egyetlen negatívum).
Illata, íze rendben van, én speciel nem értem mi a probléma vele. Egyedül a Carmex stift veszi fel a versenyt, de szerintem az egy teljesen más kategória, nem nagyon hasonlítható össze a két termék.
Egyedül az a rossz, hogy ennyire nem kapható sehol, muszáj rendelni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

Egyedül az a rossz, hogy ennyire nem kapható sehol, muszáj rendelni :(

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate