Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

Ancsika9225

2015. augusztus 31.

Egyszerűen szuper, csak egy baj van vele, hogy parabént tartalmaz. :( Ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Szoliter

2015. június 17.

Nagyon jó kis ajakápoló krém. egy éjszaka alatt rendbe teszi a számat. Az ára 1000 forint alá nem nagyon megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Cristally

2015. május 30.

Évekig használtam, imádtam, de utána áttértem a természetes ajakápolókra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Évekig használtam, imádtam, de utána áttértem a természetes ajakápolókra.

brodszkieszti

2015. május 4.

Nagyon sok ideig használtam, gyorsan beszívódik, de az íze kicsit kellemetlen. Nekem utána nem száradt ki annyira a szám, mint például a labelloknál, csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

PinkBelleLab

2015. március 9.

Németországban sikerült hozzájutnom. Akkor nagyon megtetszett. De utána elhagytam, de sikerült találnom itt Magyarországon is 1200ft/15ml. Az illata nagyon kellemes,visszafogott,színe fehér,a számon elterülve krémes,hamar beszívódik,és hidratál is valamennyire,az íze sokszor kellemetlen.Talán ő az egyik legjobb,amivel találkoztam. De mégsem tökéletes. Még kutakodom hátha lesz tőle jobb.:) Sajnos azóta nem érzem annyira azt a hidratálást,mint azelőtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 9.

rtunde

2015. február 25.

Nagyon szeretem. Sajnos mostanában sehol sem találom, így beszereztem az Uriage szintén 15 ml-es ajakápolóját, amivel sikerült ezt az ajakápolót pótolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 25.

hocknora

2015. február 22.

Nagyon tetszik, hogy krémes állagú, könnyű kenni. Hamar és rendesen beszívódik, tehát nem csak egy réteget képez a szám felületén, amit 10 perc után is egy egyszerű mozdulattal le tudok törölni. Érezhetően hidratál és a kicserepesedett ajkaimat egy délután alatt rendbetette, pedig csak egy alkalommal használtam vékony rétegben. Az íze viszont borzalmas, de nekem valamiért mégis tetszik. Rúzs, ajakkontúr ceruza, rúzs + ajakkontúr ceruza alatt is teljesen jól működik, pedig ezek a termékek igencsak kiszárítják az ajkaimat normál esetben.
Müllerben vettem, 995 Ft volt. Teljesen megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 22.

Müllerben vettem, 995 Ft volt. Teljesen megérte.

gordiana

2015. február 13.

alapvetően jó, viszont én kizárólag éjszakára szoktam felkenni, mert nagyon nehéz, tömény és ragacsos szerintem. de másnap reggelre tényleg csodát művel az ajkammal:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

purpuratulips

2015. február 8.

A legjobban hidratáló szájápoló. 1000 forint egyáltalán nem sok érte, pláne, hogy egy tubust akár másfél-2 évig is tudok használni. Ha teljesen ki van száradva a szám, akkor is helyreteszi egy éjszaka alatt. Ennél jobbat nem is kívánhatnék, még sok se kell belőle, hogy hasson. Sose cserélem le, már 6 éve biztos hogy ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

annilany

2015. február 6.

Imádtam, számomra csodaszer volt, amíg tartott. :) Nem sajnálom érte a pénzt, mert ilyen gyorsan még egyik ajakápoló sem hozta rendbe az ajkaim. Mostanában sajnos nem találom, remélem csak rossz helyen keresgélek?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol