Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

Bonita00

2015. február 3.

még mielőtt megváltozott az oldal, úgy emlékeztem hogy vagy 300-an írtak véleményt erről...és azmiatt vettem meg. igaz elsőre nem találtam a boltban. és isteni. az első olyan termék, amitől eldobtam az agyam annyira jó. már első használatnál, 2 perc után éreztem a jó hatást. egyszerűen, a száraz rész eltűnt a számról...az íze érdekes, de jó :-) és egyből beszívódik :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 3.

TCynthia

2015. január 31.

Nagyon szeretem, ejszakara ezzel kenem be az ajkaimat es gyonyoruen hidratalja. Telre elengedhetetlen. 1 csillagot le kell vonnom az osszetevok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

szupiné

2015. január 25.

nagyon sokat rohangáltam utána, míg a Tescóban találtam kb. 700 forintért. Nagyon megérte! az első ajakápolóm, ami beszívódik és konkrétan ,,ápol", nem csak ott csücsül a számon és rögtön letörlődik. ezt nem lehet leírni :D reggel használom, egész nap szuper minden, este használom megint, a szám pedig végre rendben van télen is, és használhatom a gyönyörű rúzsaimat ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

lujzi

2014. december 8.

szuper, szuper, tökéletes! régebben is imádtam a neutrogena ajakápolókat, nem is tudom, miért váltottam, de örülök, hogy most ismét visszataláltam. legjobb téli ajakápoló evör. legalábbis a közepes árkategóriában mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Zanzara

2014. december 6.

Nekem is nagyon bevált, jól hidratál, nagyon kellemes viselni. Már lassan 1 éve, hogy mindig újraveszem. És igen, én is úgy érzem, hogy szép, telt lesz a szám tőle :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

manitia

2014. december 6.

Nagy kört írtam le mire megszereztem. Dm, rossmann bukta. Ott nem volt. Tescóban találtam akciósan 764,-Ft-ért vettem! Isteni jó használni. Azonnal hidratál, és nem hagy olyan fura érzetet maga után, mint ezek a labello féleségek. :) Nagy kedvenc lett!

Update: Nem tudom, hogyan mondjam, de szép lesz tőle a szám. Kivirágzik vagy mi. Olyan kisimult és szép árnyalatú, pedig nincs színezve. Nálam ez a balzsam a befutó!!! *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

paranoidcat

2014. december 5.

A legjobb! Kiszáradt, sebes ajkakra tökéletes, és ha kisebesedik az orrom a téli, náthás időszakban, akkor ezzel hozom helyre azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 5.

orsheee

2014. november 5.

Nagyon régóta használom, és még mindig nem szokott hozzá a szám, ez nekem nagyon nagy pozitívum. Ugyanúgy segít a kiszáradt ajkaimon, mint az elején. Tény, hogy ha véletlenül túl sokat nyomok ki egyszerre belőle, akkor ragacsos érzést hagy, de miután beszívódik, ez is eltűnik. Nagyon sokáig kitart egy tubus, pedig én elég sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

amenamy

2014. szeptember 19.

nálam bevált teljesen, téli cserepedésre tökéletes, nem szárít és finom édes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

nálam bevált teljesen, téli cserepedésre tökéletes, nem szárít és finom édes :)

h.ramcsi

2014. július 29.

Ez tényleg egy jó kis termék. Ha száraznak érzem az ajkaim, felteszem, és nem sokára már érzem is, hogy sokkal puhábbak lehettek :) Szerintem az ízével és az illatával sincs semmi probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol