Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

h.ramcsi

2014. július 29.

Ez tényleg egy jó kis termék. Ha száraznak érzem az ajkaim, felteszem, és nem sokára már érzem is, hogy sokkal puhábbak lehettek :) Szerintem az ízével és az illatával sincs semmi probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Smaragd

2014. július 3.

2013 októbere
Szuper termék. Reggel és este használom, azonnal beszívódik és pihe-puha ajkakat varázsol. :)
Annyi nem tetszik benne, hogy egy kicsit ragacsos érzetet hagy maga után és az íze nagyon rossz, ha véletlenül utána megnyalom a számat. De ettől függetlenül csak ajánlani tudom, abszolút megéri az árát. Szerintem egy jó darabig biztos nem kacsintgatok másik ajakápló után. :)

2014.07.03. Update

Még mindig tökéletes számomra. Ha lehetne 10 *-ot adnék rá. Már az ízét sem érzem rossznak és hónapokig elég. Most már biztos nem váltom le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

2013 októbere

2014.07.03. Update

csalogany18

2014. április 16.

Védelemre lehet jó, de hogy repair, az túlzás... elkezdtem használni, és kb még csak rosszabb lett a helyzet, a cserepesedés átváltott sebekbe... az édeskés illata/íze kellemes, de maga a hatása kb. nulla... Mondjuk egy átlagos ajakápolásra vlszeg jó, de a tényleg kiszáradt, károsodott ajkakon nem sokat segít :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

-.Nikii.-

2014. február 28.

1000x jobb a gyógyszertári La Roche Posay cicaplast ajakápolónál.. Tovább tart, jobban hidratál és nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 28.

Виктория

2014. február 25.

Egy éve vettem először, napi használat mellett csak most kezdett kifogyni. A legeslegjobb, amit valaha próbáltam. Egy használattal egész nap hidratált marad a szám még télen is. Azonnal beszívódik, ez nagyon tetszik benne, ha néha használok rúzst vagy szájfényt, ezt szoktam felkenni alá. Elképesztő módon kisimítja az ajkakat, így sokkal teltebbek lesznek tőle.
Tökéletes *-*

Update:
Pár hete rettenetesen kiszáradt a szám az egész napos hidegben járkálástól, fájt, hámlott. Más esetben ilyenkor azonnal leradírozom és hidratálom, de erre most nem volt lehetőség. De szerencsére ő nálam volt, így megoldottam a problémát. Kétszer kentem fel vékony rétegben, 10 perc múlva teljesen rendbe jött a szám.
Mivel már alig van a tubusban, megvettem az utánpótlást, de valaki el is lopta a koliszobámból az asztalfiókból. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Tökéletes *-*

Update:

vivcsusz

2014. január 26.

Akciósan vettem a DM-ben.
A kiszerelése érdekes,úgyanúgy,mint az illata...
Az állaga sima krém állag.
De legalább tényleg hidratál.

UPDATE : Még sosem volt ennyire kiszáradva a szám,mint akkor,amikor december elején leesett egy kis hó. A mostani hideg idő is rettenetesen cserepessé tette a számat. Csak ez használt rá :)
Eddig azért nem vettem észre,milyen csodálatos ez az ajakápoló,mert még sosem volt ilyen ramaty állapotban az ajkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

Akciósan vettem a DM-ben.
A kiszerelése érdekes,úgyanúgy,mint az illata...
Az állaga sima krém állag.
De legalább tényleg hidratál.

orange01234

2013. december 26.

Idén télen ő lett a kedvencem! A jó értékelések hatására vettem meg, és nem gondoltam volna, hogy egy krémes ajakápoló bejöhet nekem, mert a blistexel már befürödtem egyszer. De ez valahogy más.Nagyon gyorsan beszívódik, és pihe puha szájakat csinál. Nem kenem egész nap, csak amikor száraznak érzem a számat. Jó érzés, hogy nem egész nap fényes, zsírosbödön szám van, hanem egészséges, üde kinézetű.
Nekem idén ő az év felfedezettje:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Nekem idén ő az év felfedezettje:)

darcy

2013. december 11.

Az előző Neutrogenás ajakápolómat valahol elhagytam, és mivel erről jók voltak vélemények gondoltam kipróbálom. A Carmex is felmerült, mint lehetőség, de azt a mentolos illata/íze miatt kizártam.
Sajnos, mint kiderült, ezt sem lett volna szabad megvennem, de ez csak akkor lett nyilvánvaló, amikor kinyitottam a tubust, és megéreztem az illatát. Ha valakinek mond valamit a Mixtura pectoralis név (ez egy gyógyszertári kanalas köptető ánizsos ízzel/illattal), akkor az tudja mihez hasonlítani ennek az illatát. Hát nekem kb. felfordult tőle a gyomrom. :-(
Ennek ellenére erőt vettem magamon, és felkentem. Aztán 1 perc múlva megint, és megint. Úgy eltűnt, mintha ott sem lett volna, és utána kb. ugyanolyan száraznak éreztem a számat. Kb. a 4. ismétlésnél maradt belőle valami fent. Ez utóbbi ellenére még adnék neki esélyt, mert hátha idővel jobb lesz, de sajnos nem tudom, hogy ezzel a számomra borzalmas illattal meg tudok-e majd birkózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

angi9207

2013. december 10.

Sikerült ma beszereznem, a debreceni Tesco-ban találtam. :) És hát SZERELEM! Pedig én nem vagyok oda semmilyen ajakápolóért, de ez valami isteni! Kicsit borsos az ára, de abszolút megéri. Még csak ma használtam, de érezhető a változás, sokkal puhábbak az ajkaim, és nincsenek kiszáradva. :) Rendszeres lakója lesz a táskámnak! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

makeuplover20

2013. október 7.

Ez egy csodaszer.. Télen,nyáron durván cserepes,száraz a szám,a bőr berepedezik,vérzik és fáj.Erre kellett nekem valami gyógyír amit most megtaláltam.Ma vettem meg,pár óra alatt úgy rendbetette hogy nem hittem a szememnek.Hihetetlen gyorsan beszívja a bőr,nagyon jó az íze,az illata,eddig csillagos 5-ös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol