Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

• hatékonyan regenerálja a bőrt
  • megnyugtatja és felfrissíti a bőrt
  • nem hagy zsíros filmréteget az bőrön
  • helyreállítja a száraz bőrt

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Dorottya13

2020. október 17.

Nyár elején kezdtem el használni ezt a testápolót és a száraz ekcémás bőrömet nagyon szépen megpuhította, hidratálta már az első használat után. A hidratálás ellenére azonban sajnos nálam csak szinten tartásra alkalmas és bizonyos időközönként ez sem segít a viszketésen, illetve néha kifejezetten kipirosodik a bőröm és csípi, ahol bekenem vele. Ennek ellenére nekem még ez vált be leginkább akár a Biodermával vagy a La Roche Posay-val szemben is. Könnyedén kenhető és ár-érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Moncsii04

2020. szeptember 24.

Nekem eddig ez a testápoló vált be a legjobban. Évek óta csak ezt használom. Télen olyan szinten kiszárad a bőröm, hogy kirepedezik, piros lesz, fáj. Eddig ez az első olyan testápoló, ami gyönyörűen helyre tudja rakni, és nem is kell minden nap használnom. Nagyon szeretem :) Jó az illata, könnyen felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Xani

2020. július 16.

Gazdaságos kiszerelés. Tetszik, hogy pumpás tubusban van. Száraz, igénybe vett kezemen mindig segít. Télen használom főleg, ha a hidegben kirepedezik. Számomra ez a nyerő krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

magiii

2020. május 16.

Az illata jó, nagyon jól hidratál, ha nagyon száraz a bőröm csak ezt használom. Újravettem többször.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

MLotti

2020. április 24.

Egy időben előjött a karjaimon egy csodálatos hidegallergia, amit egyszerűen minden csípett és irritált. Ez volt az egyetlen testápoló, ami kényelmes viseletnek bizonyult, mígnem az allergia magától eltűnt a meleg megérkezésével. Ennek fényében határozottan érdemes otthon tartani egy flakonnal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

PotaSaci

2020. április 7.

Barátom extrám kiszáradt bőrére vettem és nagyon elégedettek vagyunk vele mindketten. Neki azóta nem viszket állandóan a bőre, nekem meg csodákat művel a mosogatás vagy takarítás után kiszáradt kezeimmel. Nagyon gyorsan beszívódik még ha nagy mennyiségben kenem is fel, és semmilyen filmréteget vagy ragacsos, csúszós érzést nem hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

Gina19

2019. szeptember 16.

A sarki szedres változatot használom, de az most sajna nem volt a Tescoban, úgyhogy a jó vélemények miatt erre esett a választásom. Az összetevõlista nem stimmel azzal, ami ide lett feltöltve, szerencsére nincs benne parabén, de sajna sheavaj se. Alapvetõen nem vagyok elragadtatva az összetevõktõl. Az illata sem jön be annyira mint a másiknak, illetve egy kicsit jobban ragad. Azért elhasználgatom, a hidratáló hatása úgy érzem nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

KamiNagy

2019. augusztus 30.

Felváltva használom egy drogériás testápolóval, mivel nagyon száraz a bőröm és a lábszáramon ekcémás foltok is vannak. A bőrgyógyászom szerint az egyik legjobb a nem drogériás krémek közül. Szeretem, tusolás után megnyugszik tőle a húzódó bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

csillamunikornishercegno2003

2019. május 11.

Nem az itteni vélemények alapján vettem meg (ritka esetek egyike, mivel szinte mindent lecsekkolok itt, mielőtt pénzt adok érte), szimplán csak gyorsan kellett egy testápoló a brutál száraz könyök-boka-térd trióra. Ez arra nem jó (ha valakit érdekel, jelenleg az atrix tubusos intensive kamillás cuccot használom, ez tényleg segít, de a legjobb a body shopos testvaj), és elég csalódott is voltam, mert nem értettem, hogy egy Neutrogena testápoló, ami direkt száraz bőrre van, miért nem végzi a dolgát.
Aztán, mivel terméket csak végső esetben dobok ki, elkezdtem elhasználni. Nálunk eléggé fura (hogy szépen mondjam) a csapvíz, és fürdés után iszonyat irritált a bőröm, de ez lenyugtatja, és nem zavar az egész testemen, pedig a többi testápolót nem bírom elviselni.
Röplabdázok, így állandó a "parketta megint felégetett" szófordulat nálam megfelelő védőfelszereléssel is, ezekre a sebekre estére kenek egy kicsit a testápolóból, és tök szépen gyógyulnak.
Összességében csak arra nem jó, amire vettem, ár-érték arányában jó, de egyaltalán nem csodaszer (nekem legalábbis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Eperke17

2019. április 12.

Szeretem az illatát, nagyon hamar beszívódik, könnyed állagú, nem sokat használok belőle, ezért nekem sokáig elég, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.