Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

• hatékonyan regenerálja a bőrt
  • megnyugtatja és felfrissíti a bőrt
  • nem hagy zsíros filmréteget az bőrön
  • helyreállítja a száraz bőrt

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dicci

2019. március 4.

Tesómtól néha lopok, tényleg elég jól teszi a dolgát, szóval bátran javaslom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Tesómtól néha lopok, tényleg elég jól teszi a dolgát, szóval bátran javaslom :)

Bernadett4

2019. február 7.

Szuper testápoló :) volt egy folt a lábamon, ami érintésre extra száraznak tűnt, ennek "kezelése" miatt vásároltam meg. Már első használat után javított a helyzeten és hamar helyrehozta. Nagyon puha lesz a bőr tőle és amit még szeretek benne, hogy ha este bekenem (nagyobb felületen), másnap is érzem a puhaságot. Hozzá amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

ficeglobog

2019. február 3.

Kísérleteztem a testápolókkal, mert nagyon száraz a bőröm. Ez számomra az egyik legjobb. Lusta vagyok, de már 1 kenés után is szebb a bőröm. Pár alkalom után kifejezetten javul a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

annavero

2019. január 14.

Nagyon szeretem. Először a "kistestvérét" vettem meg, a kézkrémet. Mivel hamar elfogyott, ezért a nagy kiszerelést vásároltam legutóbb. Ami nem csak kézre szuper, hanem testápolóként is funkcionál. Szerintem verhetetlen, 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

NikolettaV

2019. január 4.

A legjobb, amit valaha használtam! Néhány évvel ezelőtt annyira száraz volt a szám körül télen, hogy semmi sem segített rajta, pedig mindent kipróbáltam. Megláttam a dm-ben ezt a testápolót, láttam, hogy nagyon száraz bőrre való, gondoltam egy próbát megér. Pár nap alatt eltüntette a szárazságot a szám körül! Mivel egyébként nem használok testápolót, így azt elajándékoztam, de a napokban újravettem, hiszen borzasztóan száraz volt a kezem, szét is repedezett. Két nap alatt ismét megmentett ez a krém, újra a régi a kezem! Abszolút 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

lilla28

2018. október 24.

A legszárazabb bőrrel is felveszi aharcot, imádom. Leginkább az őszi-téli időszakban ajánlanám. Illata is megnyert nem erős, kiadós kiszerelés többször újravettem .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Vikinca

2018. szeptember 23.

Végre megengedi az idő, hogy visszatérjek ehhez a testápolóhoz, mert a nyári melegben nagyon sok lett volna, nem szívódik be rendesen és ragacsos érzetet hagy maga után. Viszont hidegebb időben épp jól jön, hogy ennyire tápláló, szépen hidratál és maradéktalanul beszívódik. Kellemes és könnyen kenhető az állaga és az illata is tetszik, mert nem annyira erős. Már többször újra vettem és fogom is még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Csanadivivi

2018. szeptember 12.

A kedvenc testápolóm! :) Gyorsan beszívódik nem hagy zsíros érzetet sem. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Emese2020

2018. augusztus 17.

Nagyon szeretem, száraz bőrőmre nagyon jó. De inkább csak télen használom, mert nekem zsíros a textúrája. Jól beszívódik (ne azonnal) nincs erős illata.
Ekcémámra ha kell hirtelen hidratáló akkor jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Ekcémámra ha kell hirtelen hidratáló akkor jól jön.

czannaa

2018. július 18.

Nagyon szeretem. Igaz, hogy nem szívódik be azonnal,(de legalább melegít a hűvösebb napokon). A szárazság is eltűnt és az illata sem olyan erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.