Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

• hatékonyan regenerálja a bőrt
  • megnyugtatja és felfrissíti a bőrt
  • nem hagy zsíros filmréteget az bőrön
  • helyreállítja a száraz bőrt

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

btinus

2017. január 11.

Gyorsan felszívódik, szépen ápolja a bőrt és ár-érték arányba nagyon jó. Bár általában én is csak kézkrémnek használom, mert nem minden nap kenem be az egész testem testápolóval, csak ha már katasztrofális a helyzet. Az illatát viszont NAGYMAMA 300 FORINTOS KÉZKRÉMÉHEZ tudnám hasonlítani, ezért újra vásárolni biztosan nem fogom, inkább valamelyik illatmentes tesókája jön majd velem haza következőnek(ha valaha elfogy egyáltalán ez a 400 ml) !:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

orsi1293

2016. november 10.

Télen nagyon kiszáradt a bőröm, akkor esett erre a krémre a választás, mert kézkrémekből is eddig csak a Neutrogéna kézkrém tudott segíteni a kicsípett, kiszáradt kezemen. Már első használattal szépen hidratálta a bőrömet, kissé ragacsos érzetű, nehéz krém.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
adri251982

2016. november 7.

Furcsamód csak kézkrémnek használom, de arra piszok jó, csak ez válik be a száraz mancsomra. Többször is újra vettem, hű vagyok hozzá, "mert megérdemli".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Litta

2016. október 10.

Ez valahol félúton van az olajos és a sarki szedres között, előbbinél jobb, utóbbinál rosszabb. Az illata kellemes, de valahogy nem hidratál annyira, mint a szedres, gyorsabban kiszárad a bőröm tőle. Szerintem visszatérek ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Diu

2016. szeptember 11.

borotválkozás után 1-2 nappal olyan szinten kiszárad a lábam, hogy konkrétan sebesre képes vagyok vakarni :( eddig vártam, teszteltem másokat és végre beruháztam rá. imádom már most!
✔ az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. nem is lehet sokáig érezni, amit imádok.
✔ nem hagy ragacsos érzetet, hamar beszívódik.
✔ pihe-puha tőle a bőröm :) jól hidratál, nem viszketek tőle.
✔imádom a pumpás adagolóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

✔ nem hagy ragacsos érzetet, hamar beszívódik.
✔ pihe-puha tőle a bőröm :) jól hidratál, nem viszketek tőle.
✔imádom a pumpás adagolóját.

love_cinderella

2016. augusztus 31.

Eddigi legjobb testápolóm! Már újra is vettem, nagyon szépen rendbehozza az extraszáraz bőrömet, elég egyszer használni egy nap. Nincs fura réteg a bőrömön, jó az illata és viszonylag hamar be is szívja a bőröm. A pumpás kiszerelés is plusz pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Szancs96

2016. június 6.

Csak ezt a testápolót tudom használni, mert a többitől tele leszek kiütéssel, csodaszép sima lábakat kapok és végre nem is hámlik a lábam meg viszket a klóros víz miatt, ez rögtön rendbe teszi. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

lilla93

2016. május 3.

Nem használtam még ennél jobb testápolót, ez tény. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata, viszont rajtam egy filmszerű, lemoshatatlan réteg képződik, amit képtelen vagyok lemosni másnap. Ez számomra negatívum, de azért jó kis krém. Ajánlom, hogy eurofamilyben szerezzétek be, ott kb. féláron hozzá leet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Birkin22

2016. április 30.

Nagyon száraz bőrrel szerintem csodákat tesz, az illata nem a legjobb, de hát nem klappolhat minden.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Kendralinx

2016. április 9.

jó a száraz bőrre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

jó a száraz bőrre

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.