Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

• hatékonyan regenerálja a bőrt
  • megnyugtatja és felfrissíti a bőrt
  • nem hagy zsíros filmréteget az bőrön
  • helyreállítja a száraz bőrt

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

tundi0427

2016. február 25.

Nem rég kezdtem el használni, de eddig maximálisan meg vagyok elégedve vele. Illata kellemes, gyorsan beszívódik és hidratál. Egy plusz amit még nagyon szeretek benne az a pumpás kiszerelés, számomra nagyon praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Evie95

2015. december 11.

Nagyon szeretem, extra száraz a bőröm... és ez az egyetlen krém amitől nem viszketek (pedig sok testápolóval kísérleteztem már) és úgy érzem hogy tényleg hidratál, valamint hamar beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

doratakacs

2015. november 30.

Kedvencem, két éve használom, legjobb és leghatásosabb testápolóm. Nagyon száraz a bőröm, főleg ilyenkor ősszel/télen, arra kevés is elég. A karom enyhe ekcémára hajlamos, és semmi sem szüntette meg eddig a problémát, ez viszont pár nap alatt hatott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

bea07

2015. augusztus 31.

Kedvenc testápolóm!!! Nagyon jól hidratál és mivel nekem elég száraz a bőröm ezért viszketni szoktam ,de hála ennek a testápolónak elmúlt . Az is tetszik benne h nincs erős illata és a pumpás adagolóját imádom :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Hermes

2015. augusztus 26.

Kellemes illatú, gyorsan hidratál, hamar beszívódik, nem marad ragacsos a bőröm. A pumpás kiszerelés miatt vettem, nagyon praktikus, viszont elég sok marad a végén benne, amit nehéz elővarázsolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

pottpanni

2015. július 1.

Nagyon szeretem. Az extra száraz bőrömre nagyon jó hatással van, a pumpás adagolót pedig imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 1.

bonivagyok

2015. május 3.

Többet vártam ettől a terméktől, ahhoz képest, hogy milyen jó hatással volt rám az egyik kézkréme ennek a márkának.
Égető érzést váltott ki az amúgy extra száraz és érzékeny bőrömön, sajnos nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Lilly92

2015. május 3.

Az én bőrömet egyáltalán nem hidratálja, olyan, mintha semmit nem kentem volna rá. Ráadásul nehezen szívódik be, nem jó az illata, és még drága is. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

86csilla21

2015. május 2.

Nagyon száraz bőröm van, és régebben hajlamos voltam elhanyagolni a testápolózást, pedig nem szabad. De ez a krém még olyankor is jó hidratálást jelentett, parabénes, úgyhogy ma már nem venném meg, de akkor a kedvenc testápolóm volt, ma már csak testvajat használok, de akkor hatalmas kedvenc volt. Akinek nem számít az összetétel, annak bátran ajánlom, mert az egyik legobb kence, az illata semleges/kellemesnek mondható, a pumpás kiszerelés nagyon praktikus. A neutrogena a kedvenc drogériás termékcsaládom volt régen, ez pedig a kedvencem belőle. HA kviennék a parabént akkor valószínüleg újravenném nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

evelinmolnar

2015. április 29.

Sziasztok,
Nekem is ekcémás bőröm van, kiskorom óta küszködök vele sajnos. Reméltem hogy ez a testápoló végre jó megoldás lesz, mert elérhető árban van számomra is. Sajnos nekem nem jött be, a bőröm ugyanúgy viszket tőle és kiszárad 10 percen belül... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Sziasztok,

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.