Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

• hatékonyan regenerálja a bőrt
  • megnyugtatja és felfrissíti a bőrt
  • nem hagy zsíros filmréteget az bőrön
  • helyreállítja a száraz bőrt

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Enekesmadar

2015. április 21.

Sok testápolót próbáltam már; nagyon szeretem az illatosakat, viszont a bőröm nem. 2 éve ekcémás a karom és a kézfejem, és ez az első olyan testápoló, amit a bőröm nem csak hogy megtűr magán, hanem kifejezetten jót tesz neki! (Beleértve hipertermészetes, kifejezetten ekcémára való, ill. gyógyhatású krémeket is!) Az illatról le kellett mondanom - ennek tényleg nincs, teljesen semleges - viszont összességében nagyon meg vagyok vele elégedve. Az ára is elfogadható, mert nem a jól ismert drogériákban vettem meg, hanem olcsóbb helyen.
Ezeken kívül nem ragacsos, azonnal beszívódik, és kellemes, puha érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Rita11kocsis

2015. április 7.

Rendszeresen használom. Általában heti 1-2alkalommal. Fürdés után. Nekem ez az időpont vált be. Mire végzek a fogmosással pont be is szívja a bőröm. Remekül hidratál és keserű tapasztalat után megtanultam, hogy szolárium után SOHA nem testápolózunk 😃 😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

thalion3

2015. március 10.

Nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, nincs kellemetlen illata, nem hagy ragacsos érzést, csökkenti a viszketést. Állandó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

csankaa

2014. december 10.

Nagyon megéri (bár ez a legtöbb Neutrogena termékről elmondható), mert beváltja az ígéreteket. Jól hidratál, kellemes, mégis semleges az illata, csak sokáig tart, míg beszívódik, de ez nem árnyékolja be a hatást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Krisztike127

2014. november 18.

Hosszan tartóan hidratál, igaz amit ír a doboz, tényleg mélyen megjavítja a bőrt, és napokig (hanem is szuper puha) de átlagos a kezem. Picit nehezen szívódik be, de ez azért van gondolom, mert tényleg nagyon száraz bőrre való, tehát ahhoz képest jó. Legközelebb a kéket próbálom ki. Drága, de megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

zsofia93

2014. július 23.

Anyukám vette magának, én is kipróbáltam 1-szer 2-szer, nekem tetszett. Illata is kellemes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 23.

bstella

2014. június 28.

Én egy barátnőmtől "örököltem", így az áráról nem sokat tudok, de azért vannak elképzeléseim..... Mostanában nagyon száraz a bőröm, gondoltam kipróbálom. Az illata nekem nagyon tetszik, különleges. Ígéretével ellentétben igen nehezen szívódott be, de megérte várni : ) Ez két napja volt, de még mindig nagyon puha a bőröm és semmi szárazság nem tapasztalható! Nagyon elégedett vagyok. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

nius

2014. április 9.

Tömören: nincs nagy lámúr.
Bővebben: Ár-Érték arányban semmiképpen sem éri meg. Most, hogy már látom az összetevőit, ha betartaná amit ígér, akkor sem használnám tovább.
Egy sima, mezei testápoló, semmi több. Ennyi pénzért nem ezt vártam. Csalódás.
Egy pozitívuma van: mivel elég stramm kis flakonja/adagolója van, más krémet simán lehet bele tölteni (szerintem ez életem legdrágább műanyag flakonja.) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Tömören: nincs nagy lámúr.
Egy sima, mezei testápoló, semmi több. Ennyi pénzért nem ezt vártam. Csalódás.

Nicu

2014. február 28.

Mintát kaptam belőle müllerben, 2 alkalomra volt elég. Nem rossz, bár nekem nagyon száraz a bőröm, így nekem kevés. Magamtól nem venném meg, már csak az összetevőlistát tekintve sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

_-Mia-_

2013. december 30.

Nekem tetszik az illata, a bőrömet (érzékeny, ekcémás) nagyon szépen rendben tartja fűtésszezonban. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus. Gyorsan beszívódik, nem kenődik fel a ruháimra a reggeli tusolást követő öltözködéskor sem.
Update: az utolsó egy ujjnyit horror kihalászni belőle.... valószínű nem elég hosszú a pumpa botja vagy nem tudom, de már nem szívja ki az alján maradó krémet, hiába ügyködök vele akárhogy.... Az az egy ujjnyi ami ilyenkor még benneragad, az kb még egy heti adag (mindennapos kenekedéssel), úgyhogy én például szétvágtam a dobozt és átmentettem a maradékot egy üres tégelybe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.