Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

• hatékonyan regenerálja a bőrt
  • megnyugtatja és felfrissíti a bőrt
  • nem hagy zsíros filmréteget az bőrön
  • helyreállítja a száraz bőrt

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Tündérvirág

2013. augusztus 25.

Fantasztikus! Télen rendszeresen,naponta többször használom.Teljesen meg vagyok vele elégedve! Könnyű textúrája van, hamar beszívódik a bőrbe, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

czakovaleria

2013. augusztus 21.

Elhasználtam egy tubust, meg vagyok elégedve vele, tényleg jól hidratál. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, mert megkönnyíti a krémezést. Nem irritálta az érzékeny bőrömet, viszonylag könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Pandácska

2013. augusztus 15.

Talp kenegetésre, masszírozásra használjuk, erre megfelel, mert jól hidratál, lassan szívódik be és a pumpával könnyű adagolni masszírozás közben. Újra venni nem fogjuk, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Mildi

2013. május 7.

A pasimtól kaptam. Azért vette, mert azt tervezte, majd ezzel masszírozza a lábam. Ez így is történt jópárszor (hmm, ahh), de olyan tuti a krém, hogy a testem többi részét is ezzel kenegettem stikában. Gyorsan el is fogyott. Egyébként nagyon tartalmas, sűrű testápoló, nem ajánlom nyárra vagy a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

A téli szárazság ellen nagyon hatékony volt. A hámlást-viszketést-pirosságot két nap alatt eltüntette. A pumpás megoldás nagyon tetszik,ez az első ilyen kiszerelésű testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

katica131

2013. április 8.

Nagyon szeretem, de leértékelve vettem meg,az igazi ára sajnos nekem kicsit drága. Így ha elfogy, maradnak az olcsóbbak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

VeraTala

2013. április 7.

A nagy kiszerelésűt vettem meg, szerettem, de parkolópájára állítottam, mert letört a pumpája... Szét kellett vágnom, és áttessékelni egy (vagy inkább 3) kiürült arckrémes tégelybe... Azóta lelkesen használom megint esténként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

blanche-neige

2013. január 15.

Most télre betankoltam egy 400 ml-set. Mindennapos használat mellett nagyon jó, imádom. Állaga is tökéletes, nekem rögtön beszívódik. eddigi legjobb testápolóm:) Kár hogy ilyen drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

claudia

2012. december 16.

Hm hm..milyen kényes lettem.
Egy éve vígan használtam télen mindenhova vittem magammal mert extraszáraz bőröm van ami nagyon érzékeny stb stb. Akkor jónak tűnt de a combomon mindig kis pici piros pöttyök jöttek ki ezt nem értettem akkor még. Oké tényleg nagyon szépen befedte a repedéseimet, puha lett a bőröm egy egész napig, elismerem. De az inci nem valami biztató. Így leesett mitől vannak azok a piros izéim.
Amúgy elég pofátlanság szerintem ilyen drágán adni egy terméket amiben 3 féle szilikon van, 2 parabén meg kőolajszármazék. Csak a nevet kell megfizetni itt is, ahhoz meg nekem rohadt drága.
Most a legolcsóbb, baleás cuccokat használom azok szilikon meg parabénmentesek és eltűntek a piros pöttyök a lábamról....
Komolyan megnéztem az összetevőket és nem merem magamra kenni! :D Lám, mire tanít engem a krémmánia :)

(félreértés ne essék én vagyok az egyik leglegleg antiegészségesen élő ember,sőt, utálom az ilyen "úttörőket" akik hisztirohamot kapnak ha hajukra cseppen egy kis szilikon de mostanság a bőrömet féltem ezt lettem kényes rá de csakis a bőrömre.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Hm hm..milyen kényes lettem.

banhegyi.mariann

2012. december 10.

Nekem felkenés után nem szívja be eléggé a bőröm, pedig a lábamon iszonyat száraz a bőr. Kellemetlen volt felöltözni utána, ha sietnem kellett. Sokszor inkább kihagytam, ráérősebb estékre tartogattam, nyáron aláizzadtam - ezért el is raktam a szekrénybe - tehát gazdaságos :D Néha használom kézkrém helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.