Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Neutrogena Sarki Szeder testápoló
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
pqampuska55

2015. augusztus 31.

Csodás,csodás,csodás! Egy éjszaka alatt még a nátha miatti kipirosodást is eltünteti, ami páratlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

tulipier01

2015. augusztus 17.

Én is nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, de sajnos nem vált be. Nagyon nehezen szívódik be, ha este kenem be magam, akkor is ragadok reggel tőle, egyáltalán nem szeretem :( .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

pamutka

2015. július 2.

A kézkrém illatát nagyon szeretem, ezért vettem meg a testápolót is, de sajnos nem ugyanaz az illat. Amúgy jól hidratál, és könnyen beszívódik. A pumpás kiszerelés szerintem csak először praktikus, amikor már kevés van benne azt nem tudja kinyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

emcuscicus666

2015. június 20.

Tobben irtak, hogy konnyen beszivodik. Hat nalam sajnos nem. Ejszakara hasznalom, es reggelre nyomtalanul beszivodik, am meg lefekves elott kellemetlen, ragacsos erzetet hagy, felkenes utan orakkal kesobb is. Es reggel sincs az a szuper puhepuha erzetem. Kicsit szaraz a borom, jol esik minden nap testapolozni, es igenylem is, am nem ez a tokeletes ternek szamomra.
Sajnalom, mert kellemes az illata, a kiszerelese praktikus, es nem draga.
Maradok a ternekcsaladnal, es kiprobalok valami mast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Sajnalom, mert kellemes az illata, a kiszerelese praktikus, es nem draga.
Maradok a ternekcsaladnal, es kiprobalok valami mast.

Ekkra

2015. június 1.

Ez a kedvenc testápolóm. Egyszerűen imádom. Először ódzkodtam a megvételétől, mert csak pumpás kiszerelésben láttam és ott ugye nem nagyon lehet megszagolni, hogy milyen az illata, de a végén már annyiszor megragadtam mellette, hogy csak csak megvettem és nem is bántam meg. Imádom az illatát ami nem túl erős, és nagyon kellemes és nagyon gyorsan beszívódik és szinte azonnal puha lesz tőle a bőröm :) Vizes bőrön szeretem a legjobban használni rögtön fürdés után, mert akkor még jobb a hatása számomra, de száraz bőrön is ugyanolyan jól teljesít. Azt is szeretem, hogy pumpás, mert így pont a megfelelő mennyiséget tudom a kezemre juttatni. :) Eddig kb. 3-al elhasználtam már és pont a napokban vettem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Fruzsin@

2015. május 10.

Nem egy olcsó testápoló de most akciósan megvettem a Tescoban a 250ml kiszerelést 650Ft-ért. Egyáltalán nem bántam meg mert nagyon gyorsan beszívódik, az illatát is szeretem és nekem nagyon kellemes érzést hagy utána a bőrömön. A kiszerelése pedig külön plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

zsofbar77

2015. május 4.

Ajándékba kaptam, csak ezért használtam el, pedig alapvetően a natúr vonalat kedvelem. Nagyon finom illata van, jól beszívódik, és a pumpás flakonjával is meg voltam elégedve. Nekem az összetevői nem szimpik, így egyszeri kipróbálásra tökéletes volt, de maradok inkább a natúr vonalnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

asztromélia

2015. március 9.

1. Neutrogena-m de bele is választottam mert bántja az orrom a szaga. A kb 6 fajtából nem tudtam dönteni, így győzött amit a legújabb verziónak gondoltam (aminek a képe rémlett a reklámokból), vagyis ő. Mint krém remek, könnyen beszívódik. Ha elfogy maradok Neutrogena vonalon, de szeder nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Blackxentric

2015. január 21.

Párom bőre extrém száraz és repedezik is neki nem is kicsit. Megvettem ezt a testápolót, rá egy hétre mondta, hogy vegyek neki valamilyen testápolót. Odaadtam neki. A múlt héten vehettem neki még egyet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

annilany

2015. január 14.

Kis kiszereléses változatát hurcolom magammal és egyszerűen odáig vagyok érte. Imádom az illatát, hamar rendbe teszi a kezemet, és arcra is szívesen kenem. Könnyen lehet, hogy a nagy tesóra is beruházok. :)
Hosszú távra szól a kapcsolatunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

Hosszú távra szól a kapcsolatunk. :)

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2