Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Neutrogena Sarki Szeder testápoló
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
martini11

2014. június 15.

Jobb mint az eredeti verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Jobb mint az eredeti verzió.

Melcsibabyke

2014. május 10.

Szuper termék! A legjobb, amit eddig használtam. Nem szívesen váltanám le. Nagyon kellemes illata van. Kismama vagyok, ezzel kenem a pocimat is és sosem viszket a bőröm, mert annyira jól hidratál. A sarkamon eléggé száraz volt a bőr, de amióta minden este bekenem azóta megszűnt a szárazság. Kicsit húzósabb az ára, de szerintem mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

danna113

2014. május 5.

Eddig majdhogynem az összes neutrogena testápolóval találkoztam már, és nekem ez vált be a legjobban. Nagyon jól hidratál és a hatása hosszan érezhető. Az illatát először kicsit furcsálltam, de azóta nagyon megszerettem (már a kézkrém változatát iz beszereztem. Nem olyan könnyű, mint a testvérei és nehezebben is szívódik be, de ezt elnézem neki, mivel ő az első, aki ténylegesen 24h-án túl is hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Schmetterling

2014. március 26.

Gyorsan beszívódik, ez az egyetlen jó tulajdonsága. Az illata szerintem nagyon émelyitő és egyáltalán nem hidratál hosszan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

vador

2014. március 17.

Mini kiszerelést próbáltam, rossz ár-érték arányú, egyáltalán nem gazdaságos terméknek érzem. Nagyon kellemes illata van, de a hidratáló hatása messze elmarad a többi Neutrogena testápolótól, bár legalább gyorsan beszívódik.
Hasonlóak (sőt, összetételben jobbak) a Balea tubusos testápolói, töredékáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Hasonlóak (sőt, összetételben jobbak) a Balea tubusos testápolói, töredékáron.

Makk Zsuzsó

2014. március 15.

Semmi extra, szerintem átlagos. Mintát próbáltam, de nem fogom megvenni. Ennyi pénzért már valami natúrt is lehet venni, de legalábbis kőolajszármazék-menteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Niki1991

2014. február 10.

Nagyon jó. Igazából én kézkrémként használom, mert csak ott van rá szükségem. A nagy hidegben nagyon száraz és repedezett lett a kezem, de a krém sokat segített rajta. A Tescoban sokszor akciósan lehet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

paranoidcat

2014. február 3.

Bevallom, azért ezt vettem meg, mert engem mindenféle "északi" dologgal meg lehet fogni (khm, sarki szeder), és elcsábultam. Ez az első testápolóm a márkától, és teljesen elégedett vagyok vele - mivel nem olyan durván száraz a bőröm, nekem tökéletesen hidratál, az illata mesés, és nagyon tetszik, hogy pumpás adagolóval van ellátva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Lívia

2014. január 29.

A müllerbe ott tanakodtam,hogy melyikre essen a választásom,a kék és e közül, de ez nyert. Számomra kiváló testápoló, hozza amit ígér,jól hidratál, könnyen beszívja a bőröm, és csodás puha fini illatos bőrt hagy maga után. Hogy eddig miért nem ezt használtam?
Elbújhat mellette az összes Dove és Nívea testápoló!
Csillagos 5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Elbújhat mellette az összes Dove és Nívea testápoló!
Csillagos 5

meaviolet

2014. január 16.

A testápoló illata finom gyümölcsös (sarki szeder), az állaga pedig könnyed, gélszerű - ami hatalmas piros pont, hiszen nagyon gyorsan felszívódik, nem hagy maga után ragacsos, vagy olajos érzetet. Nekem hajlamos nagyon kiszáradni a bőröm mindenhol, főleg így télen, ez a testápoló viszont nagyon jól hidratálja, sokkal puhább lesz utána a bőr. Ugyan testápolásban én vagyok a lusták királynője, de egy alaposabb bőrradírozás után nagyon szívesen előveszem, úgy még puhább hatást érhetünk el vele. Nem szoktam nagyon hatalmas adagot kinyomni a tubusból, így legalább 5-6 használatra elég volt már.

Bővebb vélemény és képek a blogon: http://nailpolishmaniac.blogspot.hu/2014/01/testapolas-neutrogena-norwegian-formula.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2