Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Neutrogena Sarki Szeder testápoló
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
elyzabettzohra

2013. június 9.

Nagyon megéri rá beruházni ! Este fürdés után használom ,nagyon kellemes az illata és nagyon jól hidratálja a bőrt :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 9.

flp.csenge

2013. június 7.

Nekem nagyon tetszik. Annyira puha lett tőle a bőröm mint még soha :). Az illata is nagyon finom és egész könnyen beszívódik. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

absinth

2013. június 4.

Anyámtól kaptam, magamnak nem venném meg, mert nem szeretek ennyit testápolóra költeni. Az illata isteni, a pumpás adagoló praktikus. Könnyű az állaga, hamar beszívódik, nem marad utána zsíros érzet. Viszont télre kevés, de azon kívül elég hidratálást nyújt (illetve nyújtana, ha nem lennék olyan hülye és lusta, hogy csak akkor nyúlok a krém után, ha már pikkelyesre szárad a bőröm :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

aduka88

2013. május 11.

Soha,nem használtam el egy testápolót se,egyiket se éreztem tökéletesnek, ebből viszont a második tégelyt használom. jó érzés vele bekenni a bőröm, 2-3 napig lehet érezni a hatását (normál bőröm van). Az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

anita0101

2013. április 23.

Én is nagyon szeretem, de vannak esetek amikor kevésnek bizonyul és zsírosabb, táplálóbb krémet kell bevetnem ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Morci

2013. április 3.

Hú, de sajnálom, hogy csak most próbáltam ki! A hosszú télnek köszönhetően rinocéroszosra száradt a bőröm. Szeretem a Neutrogena termékeket, csak egyiknek sem volt eddig illata, én viszont szeretem, ha egy kozmetikum azért legalább enyhén illatosított. És a Neutrogena megalkotta számomra az ideális téli testápolót. :-) Mint ahogy már előttem is írták, egy sűrűbb állagú krémről van szó, de viszonylag könnyű eloszlatni, az én bőröm könnyen beszívta, nem ragadtam, nem volt zsíros érzetem a használata után. Az illata kellemes, nem túl erős vagy tolakodó. A hatása pedig tényleg remek, olyan pihe-puha bőrrel ébredtem, hogy magam is meglepődtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Klaudia

2013. március 22.

Nagyon jó illata, az állaga sűrűbb, de nem zsíros. Kicsit nehezebben szívódik be, de cserébe tényleg jól hidratál és nem lesz egy fél nap múlva a bőröm olyan száraz, mintha be sem kentem volna magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

anita

2013. március 12.

Jó kis sűrű, nagyon finom tartós illattal. Lassan szívódik be, lényegében a hatása olyan mint a sima neutrogenának, csak az illata különbözik. Az adagolója is rendben van, nem szárad bele a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2