Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Neutrogena Sarki Szeder testápoló
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
KupaiVirag

2019. április 25.

Általában elolvasom az itteni véleményeket, mielőtt vásárolok, de most nem tettem meg, sőt igazából nem is szoktam Neutrogena testápolót venni, úgyhogy eléggé zsákba-macska játékot játszottam, de nagyon jók voltak a megérzéseim. Nem olyan durván száraz a bőröm, de ráfér néha egy-egy nehezebb testápoló, na és ennek az illata is mennyei, úgyhogy én imádom használni. Nyárra már kicsit sok lesz szerintem, de az őszi-téli időszakban nagyon megszerettem és azóta az egész család Neutrogena testápolót használ, mindenki szereti. Jól hidratál, kicsit zsírosabb az állaga, de hamar beszívja a bőr és kiválóan végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Pkkrisztike

2019. március 19.

Mivel nagyon száraz a bőröm, így sokáig kerestem megfelelő testápolót, ami megfelelően hidratál. Úgy érzem negtaláltam a tökéletes testápolót! Könnyen beszívódik a bőrbe és az illatát is imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Megany

2019. március 16.

Még sosem volt Neutrogena-s termékem ígyhát gondoltam megprőbálom.szokásos testápolóm nem volt...
A pumpás kiszerelés tetszik,az illata is,a többi majd elválik.Beszereztem az ajakápolóját is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

cukianyuci

2019. február 3.

Csak nekem van olyan érzésem mikor neutrogena terméket használok mintha műanyaggal kenegetném magam....?
Látom a paraben ott figyel az incijében.
Én azt szeretem, ha mélyen hidratáló egy testápoló és tejes állagú, na ez nem az sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Látom a paraben ott figyel az incijében.

risztina

2019. február 3.

Kedvenc testápolónk! Könnyű használni, jó hidratál és nagyon jó illata van. :) Szerintem mást nem is kell nézni egy tesápolónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Orsi0625

2019. január 26.

Nagyon jó kis testapoló, illata is fantasztikus szerintem. Sokszor száraz bőröm gyorsan beszivja , nem hagy ragacsos érzetet. Teljesen megéri az árat szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Bogica92

2019. január 25.

Legjobb testàpoló amit hasznàltam eddig, már a második flakonnal. Illata, állaga, felszívódása, hatása nálam 5*. Szeretem a pumpás megoldásokat, viszont igy hogy egyet már elhasználtam, az a tapasztalatom hogy a vége felé nagyon sok krém a flakon aljàba marad amit már kipumpálni nem lehet csak fejjel lefelé tárolni, ütögetni a flakont, kihúzni a pumpàt és újjal kipiszkálni. Ettől függetlenül tovàbbra sem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

LAdrienn96

2019. január 14.

A Tescoban akciós volt, gondoltam kipróbálom már a felsőbb ár kategóriás termékeket.
Eddig a Dove-t használtam meg Inecto-t, de heti min. 2x kellett bekennem magam, mint egy múmiát amikor balzsamozzák be őket, hogy ne legyen rinocérosz bőröm így a hideg időszakban. :D Viszont ezzel a termékkel elég 1x be kenni magam.
Az illata nem annyira erőteljes és ez tetszik nekem! Kellemesen lágyan krémes az állaga és nem kell belőle nagyon sokat kenni magadra. Nekem azonnal beszívja a bőröm és nincs az a zsíros, ragacsos érzésem a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Szandika12

2019. január 14.

Update 2: Így téli időszakban nem igazán jön be testre, nem hidratál eléggé! Viszont a kezemre tökéletes, 2 napig tartó puha bőr, ki jött a hideg ekcémám, és azoknak a tüneteit is enyhíti, megnyugtatja a bőrt, számomra emiatt is marad az 5 csillag, hálás vagyok mert a termék nagyon jó volt az őszi időszakban, most meg a kirepedezett bőr meggyógyításában nagyon hatásos.

Update: A legjobb testápoló, amit valaha használtam, nagyon szeretem az állagát, a hatását, azt hogy hűsít, nyugtatja a bőrt szerintem, nagyon ápolt bőrérzetem van utána, és nagyon kellemes az illata, nagyon bejött, biztos mindig örök darab lesz, ezzel nagyon szeretek testápolózni, régen ez nem volt rám jellemző. :)

Legújabb felfedezettjeim a Neutrogena testápolói. Miután kipróbáltam őket az a véleményem, hogy legalább testápolón ne spóroljunk :D és hogy megtaláltam a tökéletes testápolókat. Hidratál és puhává teszi a bőrt több napig, és nagyon könnyen felszívódik én még nem is láttam ilyen testápolót, egy pillanat alatt beszívódott :). Nagyon kellemes az illata imádom hogy szedres :).Használat után egy csodás frisseség, tisztaság érzet van, a kezemet is közben kenem és a kézmosásokkal sem szárad ki,mert hidratálja a testápoló :). Biztos hogy újraveszem, egy szó jut róla eszembe igényesség. Ja és imádom hogy pumpás :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Ann86

2019. január 4.

Nagyon szuper volt, de nekem nehezen szívódott be és nekem aztán tényleg száraz a bőröm. Az illata egy picit már zavaró volt a vége felé, de elfogyott. Nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2