Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Neutrogena Sarki Szeder testápoló
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
GoldTree

2018. február 27.

Az egyetlen krém, ami orvosolni tudta a felkaromon lévő száraz foltokat. Ha kihagyok pár napot, akkor is érzem a hatását. Ahol a bőröm száraz, érdes, piros foltos volt, most szép, selymes, puha. :) És az illata is nagyon jó, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Narbeleth

2018. február 12.

Nagyon szeretem az illatát. Nem tolakodó, pont jól esik. Gyorsan beszívódik, és valóban hidratál, nem csak képez egy réteget a bőrfelületen. A pumpás kiszerelésnek elég sok az alján marad, nekem a tégelyes balzsamok jobban bejöttek, de azokból ilyet még sajnos nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

szirimiri

2018. február 12.

Az illata és a pumpás kiszerelése vitathatatlanul tökéletes. Nincsen száraz bőröm, max a könyököm szokott kiszáradni, de ez nem csinál vele semmit....semmit.... Ideig óráig jobb, de hosszútávon egy sima avonos krém rakta rendbe, de kb akármi más többet ért ennél. Nem is hiszem el, komolyan.
Viszont tesóm atom száraz hámló testét, amit egy gyógyszer váltott ki, szépen helyre hozta kb egy hét alatt....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon jó krém, könnyen és gyorsan beszívódik, puha tőle a bőröm az illata kellmes, a pumpás kiszerelés zseniális. Viszont az összetevőitől nem vagyok elragadtatva :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Anci11

2017. november 13.

Csodálatos nagy CS-vel! Nagyon tetszik ez a pumpás kiszerelés, igazán megkönnyíti a mindennapi használatot. Gyorsan beszívódik es a pihe-puha hatás egészen a következő zuhanyzásig kitart. Már vagy 3x újra vettem, de sosem csalódok benne. Erősen hidratál, ezért csak télen szoktam használni. Unokahugom extrémen száraz ekcémás bőrével is csodákat tett, szóval bátran ajánlom problémás bőrre is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Evaaaa

2017. október 31.

viszonylag gyorsan beszívódik, nekem a normál bőrömet egy-két napra egész jól hidratálja. sajnos az összetevői nem a legszebbek. kicsit sok az illata, de nem vészes, egész kellemes. csomagolása praktikus és higénikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Birkin22

2017. október 26.

Párszor próbálkoztam vele, de nem bírom az illatát. Hidratáló hatását mivel tényleg nagyon nem bírtam és így nem használtam hosszabb távon nem tudom megállapítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Kingucii

2017. október 23.

Először a deep testápolóját akartam megvenni, de annak az illata nem tetszett, hiába volt olcsóbb, végül ez a sarki szedres jött velem haza.
Tetszik ez a pumpás adagolója, gyorsan beszívódik és nagyon szépen,látványosan hidratál. Nekem segített, bátran ajánlom másnak is!:)
1300-1500 Ft között van.

Update:Azóta már újra is vettem és amit tapasztaltam, hogy a nagyon brutál, smirgli könyökömet nagyon puhává varázsolta! Azóta nincs vele gondom, pedig igencsak száraz szokott lenni.
Arcápoló helyett az orcákra is kitűnő választás.
Pihepuha lesz a bőröm, nem zsíros, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

1300-1500 Ft között van.

Arcápoló helyett az orcákra is kitűnő választás.
Pihepuha lesz a bőröm, nem zsíros, könnyen beszívódik.

sziszoka

2017. október 20.

Imádom.Nagyon sokféle testápolót kipróbáltam már,de ez az igazi.nem kísérletezem tovább.Kellemes illata van,nem zsírosít,hamar beszívja a bőröm.A nagy kiszerelés nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

kisko

2017. augusztus 24.

Csodálatos testápoló! Könnyen eloszlik száraz bőrön is, azonnal beszívódik, de nem kell belőle sok, nem hagy csúszós réteget. Este használom, másnap estig ugyanolyan puha a bőröm. Konkrétan a Body Shop testvajait megszégyeníti, mind teljesítményben, mind kényelmességben, ráadásul jóval olcsóbb is. Azoknak ajánlom, akiknek a bőre jobban szereti a gyógyszertári-ásványi olajos irányt, mint a növényi olajosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2