Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Neutrogena Sarki Szeder testápoló
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
honey14

2016. december 19.

Számomra a legtökéletesebb télen! Az érzékeny, száraz bőrömmel csodákat művel, jól hidratál, nem allergizál, irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Jelizz

2016. november 2.

Jo az illata,konnyu eloszlatni :) szepen hidratal de hosszu tavon nem szunteti meg a szaraz bort csak segit rajta. Kicsit draga ,de lehet h ujra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

molla

2016. október 24.

Több testápolót próbáltam már, de ennél jobbat még nem találtam. Viszonylag hamar beszívódik, finom, puha lesz tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

eperturmix

2016. október 15.

Itteni vélemények alapján vettem meg,úgy izgultam,nagyon kiváncsi voltam rá.Az illatát leszámítva (ami nekem nem tetszett igazán,egy idő után idegesített,műanyagra emlékeztet) nagyon jó kis testápolóka,olyan feszes és mégis simának éreztem a bőrömet.Tetszett a pumpás dolog is,bár az igaz,hogy mindig kijött kis utócsepp és rászáradt.összegezve,vennék még neutrogena testápolót,bár inkább kipróbálnék tőlük mas illatút mint ezt újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Krisz93

2016. szeptember 29.

nagyon jó!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

nagyon jó!!!!

Kismanó

2016. szeptember 6.

Nagyon szeretem ezt a testápolót! Praktikus az adagolója, kellemes az illata, jól hidratál és hamar beszívódik. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Banszky

2016. augusztus 27.

Istenem de utáltam! Nem gondoltam volna,hogy egy márkás Neutrogena terméket ennyire megutálok. :( Nekem az illata sem jött be annyira,a hatása elenyésző volt számomra és kivételesen a 400ml-s kiszerelésnek sem örültem mert olyan lassan fogyott... Testápolózás után hiába törölgettem le a pumpáját alaposan a következő alkalomkor mindig jött egy kis megkeményedett testápoló darabka. Jajj fújj,nem szerettem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

dzsudzsi

2016. július 29.

A piros intenzív szenzitív verzió után ez lett a másik kedvencem, mert szintén jól hidratál, gyorsan beszívódik, és még az illata is szuper, egész sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

mamu

2016. július 26.

Nekem bejön! Nagyon jó az illata és tényleg enyhíti a száraz bőr feszülését a lábamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

bius4

(!)
2016. július 25.

A legjobb!
Nagyon jó az illata (tartós is) és az állaga is kitűnő. Nagyon száraz a bőröm és nekem bevált. Csak ajánlani tudom, mint a többi Neutrogena terméket is!
Nem a legolcsóbb testápoló, de mindenképpen megéri !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

A legjobb!
Nem a legolcsóbb testápoló, de mindenképpen megéri !

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2