Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Neutrogena Sarki Szeder testápoló
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
heartagram

2016. június 25.

Legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Legjobb!

Rhya

2016. április 13.

Mindennapi használatra sok lenne. Heti egyszer nagyon szereti a bőröm. Jó az illata, gyorsan beszívódik, szeretem :)
Csak azért nem lesz a polcaimon, mert a Neutrogena sajnos még nem nyuszis :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Csak azért nem lesz a polcaimon, mert a Neutrogena sajnos még nem nyuszis :(

lexyalexa

2016. április 10.

Szuper a kiszerelés, isteni az illata és kellőképp hidratál. Télre szerintem kevés lenne, bár akkor még nem próbáltam, ezért nem ítélkezem. Gyorsan beszívódik és annak külön örülök, hogy még reggel is érzem az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 10.

reginasky

2016. március 4.

Nagyon klassz a pumpás kiszerelés, azonnal beszívódik a krém, az illatát is szeretem. Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

nikolett

2016. február 18.

Én egy jó hidratáló képességű, pumpás testápolót akartam olyankorra, mikor kijövök a kádból. Erre esett a választásom és nem bántam meg. AZ illata tényleg nagyon jó, hamar be is szívódik és puhább tőle a bőröm és nem feszül annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Litta

2016. február 16.

Szuper!!! Télen mindig nagyon kiszárad a bőröm, viszket, hámlik, húzódik. A kézfejem egyenesen katasztrófa, ott annyira száraz, hogy kivörösödik, repedezik a bőröm. Sok krémet kipróbáltam már, gyógyszertáriakat is, azonban azt kell mondjam, eddig ez vált be a legjobban! Az illata kellemes, az állaga is pont megfelelő. Lehet, hogy nyáron nem használnám, mert akkor túl zsíros lenne, ilyenkor viszont tökéletes, lefekvés előtt alaposan bekenem magam, reggelre beszívódik. Mióta ezt használom, rendbe jött a kezem! Azelőtt kb. mindig, mikor vízhez ért, be kellett kenni utána, és mindig csípték is a krémek. Nos, ezzel nem így van, elég csak este használni, és reggelre pihe - puha a kézfejem :) Az valóban bosszantó, hogy mikor még negyedig van, a pumpa már nem hozza ki, de én ezt könnyen megoldottam: félbe vágtam a flakont, és a maradékot átraktam egy kiürült hajpakolásos tégelybe, már 1 hete onnan kenem, és még mindig van :) nagy pazarlás lett volna ennyit kidobni, pláne, hogy azért nem olyan olcsó. Ha elfogy, másik fajtát veszek (szeretek kísérletezgetni), de biztos, hogy az is Neutrogena lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Flower1008

2016. február 13.

Jó illata van, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Jó illata van, jól hidratál.

merilyen

2016. február 6.

Nagyon szeretem. Régebben már használtam Neutrogena testápolót, más fajtát, de nem igazán szerettem az illatát. Ennek azonban nagyon finom, nem túl erős illata van, szerintem pont ideális. :) A bőröm is szereti, finom, puha lesz tőle. Gyorsan beszívódik. Nekem tökéletes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

monacska26

2016. január 31.

Update: Most néztem a 400 ml-s kiszerelést valamelyik nap a boltban és láttam, hogy nem volt már benne parabén. Talán változtattak az összetevőkön? Ez végülis nem baj, mert amiatt nem vettem újra, viszont így jön velem, mert amúgy meg imádom :D

Régóta kerestem én is egy tényleg jó testápolót. Hát most megtaláltam! Az Euro-s boltban sikerült beszereznem, jóval olcsóbban, mint a drogériákban. Nagyon jó az illata, hamar beszívódik, és nem ragad. Minden másnap kenem be vele magam fürdés után, mivel kb. addig nem is érzem, hogy kéne, mert sokáig tart a hatása. Tetszik!! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Bellz95

2016. január 27.

Miután a sarki szedres ajakápolóval szerelembe estem, bátorkodtam megvenni a testápolóját. Felülmúlta az elképzeléseimet. Hamar beszívódik és nem hagy maga után ragacsos réteget, puhává teszi a bőröm és nagggggyon szeretem az illatát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2