Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Neutrogena Sarki Szeder testápoló
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ella

2016. január 21.

2 db mintám volt belőle. Nem vettem észre különösebb hidratálást, teljesen átlagos testápoló. Viszonylag hamar beszívódik, de nem csinál sokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

kaméliáshölgy

2015. december 2.

Nagyon-nagyon szeretem, második tubust veszem belőle. Télen szárazabb a bőröm, így gondoltam, kipróbálom. Jó illata van (édes-gyümölcsösebb), nem hagy maga után ilyen olajos, tapadós érzést, mint pl. a Dove, és tényleg használ a száraz bőrre. Az egyetlen nagy probléma a flakon... Ha a háromnegyede elfogyott, nem szív fel többet a kis pumpa és neked kell ütögetned, fejre állítanod (de folyton elcsúszik a puma feje miatt), és valószínű, hogy 15%-ot még így sem tudsz kiszenvedni belőle, mikor kidobod. Igazán kezdhetnének ezzel valamit, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

gemzit

2015. november 29.

Ideális téli testápoló, hosszú forró fürdők után. Testes krém, ennek ellenére könnyen beszívódik, emellett jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

nashko77

2015. november 24.

Legjobb... Kézkrémként is szoktam használni, de ott kézápoló olajjal együtt. Hamar beszívódik, és selymes, puha érzetet hagy maga után, nem zsírosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

fannc22

2015. november 18.

Legjobb testápoló! :) az illata nagyon kellemes, hamar beszivodik, nem hagy reteget a boron, es nem marad tul zsíros. Megis nagyon jol hidratal! En a kezkremet is szeretem ebből a fajtából, telen jot tesz a kiszáradt kezeknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

AngyalRoka

2015. november 10.

Az első testápolóm, ami használ is. Hamar beszívódik, de szinte egész nap friss érzést, és kellemes illatot hagy maga után. Nem ragad, nem csíp, és nagyon jól táplál. Sok helyen bizony nagyon száraz a bőröm, de ettől megszűnt a szárazság okozta viszketés. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

enicicc

2015. november 5.

Nagyon jó az illata, gyorsan beszívódik, nem csípi a száraz bőrt. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Christal

2015. október 9.

Számomra ez A testápoló! Fantasztikus illat, gyors beszívódás, kiváló hidratálás, pihe puha bőr és elég minden második nap használni. Sajna így is elég gyorsan fogy, a 400ml egy hónapig húzza, de le nem cserélném semmire! Nagyon sokáig kísérleteztem, minden féle testápolót kipróbáltam, egy időben azt hittem, a Dove testápolók szuperek számomra, aztán kíváncsiságból kipróbáltam ezt és rájöttem, hogy tévedtem! Mindent tud amit egy testápolótól várok, sőt! Még a kiszáradt sarkaimat is pihe puhává varázsolja! Nekem egyértelműen csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

gyulzsuzsi

2015. szeptember 12.

Szeretem az illatát, a beszívódását, a pumpáját. Kár a parabénért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Szeretem az illatát, a beszívódását, a pumpáját. Kár a parabénért.

shatzy

2015. szeptember 2.

Meg vagyok vele elégedve, azt hozza amit kell. Illata nem hivalkodó, állaga nem zsíros, de rich formulának köszönhetően van, h a nap végén is érzem, hogy nem hagyott cserben. Főleg borotválás után jó érzés, h nem húzódik a vádli részen, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2