Neutrogena

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horvathklaudia, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Neutorgena Visibly Clear mitesszereltávolító tonik egy különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltüntetésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltáolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszüntetni a mitesszereket és megelőzni kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

lexike000

2017. október 9.

Egy ismerősömnél próbáltam ki és akkor megtetszett. Sokáig kerülgettem, de megvettem. Nem bántam meg.
Felkenéskor picit csíp, de utána ez megszűnik. Szépen megtisztítja a bőrömet. Viszont, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

s_kitty

2017. május 18.

Zsíros, mitteszeres, pattanásos, érzékeny bőröm van, ezért gondoltam egy Neutrogena termék szuper lehet, pláne ha kifejezetten mitteszerekre fejlesztették ki. Hát nem így lett.. konkrétan olyan alkoholos ez a cucc, hogy lerohad az arcom annyira csípi. :( Soha többet nem veszem újra. Nagyon nagy csalódás volt, pedig bőrápolás terén nagy kedvenc a neutrogena.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

horvathklaudia

2015. augusztus 18.

A tonikot a NEUTROGENA VISIBLY CLEAR SANFTES WASH-PEELING kiegészítéseként használom. Kellemes az illata, sok használatra elég... Pont, arra a bizonyos i-re. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate