Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít eltüntetni a mitesszereket: a krémes formula bőrradírozó mikroszemcséivel segít eltávolítani a faggyút és a szennyeződéseket, így megszünteti a pórusok eltömődését, mely a mitesszerek kialakulásához vezethet.

Segít megelőzni a mitesszerek kialakulását: mitesszerellenes összetevőjének segítségével a pórusok mélyéig tisztít és segít megelőzni a mitesszerek újbóli kialakulását. Klinikailag bizonyítottan segít a mitesszerek számának hosszútávú csökkentésében.

motoros_csaj

2014. április 2.

Szeretem, mert szépen letisztítja az arcom és keveset kell belőle használni, így jó sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

GI85

2014. március 28.

Nekem teljesen rendbe teszi a bőröm. Szerintem a tág pórusaimon túl sokat nem változtat,de semmi sem egyébként, de tisztítja. Szóval nálam ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Lillababa

2014. január 25.

Nem igazán van probléma a bőrömmel,heti kétszer használom,frissebb,puhább utána a bőröm,nem jönnek ki pattik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

fruzsi94

2014. január 12.

Nagyon szeretem. Finom kis szemcséi vannak, tényleg minden nap lehet használni. Illatra kicsit fura, és hiányzik a Clear O Derm utáni "hideg" érzés, de nagyon jól működik, bár a mitesszereket nem tüntette el..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

lenaa

2013. szeptember 4.

Semmi különös. Jó tisztító, de nekem a mitesszereimet nem tüntette, mondjuk több sem lett..
Ha Neutrogena, akkor szerintem a Spot Stress Control jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Ha Neutrogena, akkor szerintem a Spot Stress Control jobb.

Cicafül

2013. augusztus 12.

Nem túl erőszakos bőrradír, finomak a szemcséi, így minden nap tudom használni. Meg vagyok vele elégedve. Próbáltam már több arcradírt is, de nekem ez vált be. Régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Serbackaja

2013. augusztus 1.

Most éppen nem ezt használom, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy heti egy-két alkalmanként való radírozásra ez a legmegfelelőbb arcradír. Nekem legalábbis. A szemcsék nem túl nagyon, de még elég erősek ahhoz, hogy valóban intenzíven radírozzanak, a krémes állaga miatt pedig nem szárad ki tőle a bőröm. Nekem EZ a tökéletes bőrradír, ha elfogyott az, amit most használok, akkor biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

zsófi84

2013. június 15.

Egy időben ezt használtam, elég sokáig, és nagyon jónak tartottam. A mitesszerek tényleg ritkábban jöttek elő, és úgy éreztem, hogy jól kitisztítja a pórusom. Sajnos van az arcomon egy terület, ahol visszatérő ekcémám van, és elég erős a gyanú, hogy ebben az arclemosóban is van valami, amit nem bír a bőröm. Ezért sajnos meg kellett válnunk egymástól. Szóval lehet, hogy a túlérzékeny bőrűeknek ovatosabban vagy ritkábban kell használniuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 15.

turogombi

2013. május 31.

Az én problémám az, hogy tágak a pórusaim és mitesszerekkel is küzdök az arcomon, államon, orromon. Az elmúlt években mondhatom azt, hogy nagyon sokfajta terméket kipróbáltam már... olcsóbbtól a drágább,minőségibb krémekig.. Próbáltam a Vichy-t is , abban pedig nagyon bíztam, de semmi :-( Nálam a Neutrogena lett a befutó!!! Most éppen ezt használom reggel és este , de használtam már másik Visibly Clear krémet is. Alaposan átmasszírozom vele az arcom, kis arckefét is használok, lehet hogy a hatást ez is fokozza, mindenesetre az arcomon a mitesszerek nem csak hogy nem képződnek, de el is tűnnek... igaz hogy nem száz százalékosan, de láthatóan sokkal tisztábbak a pórusaim. Az orrom már nehezebb eset...onnan nagyon nehéz eltüntetni ezzel a módszerrel, de nem is várom tőle azt hogy varázsütésre teljesen tiszta , mitesszer mentes bőrt kapjak .. ez lehetetlen...(marad a "manuális tisztítás" , s utána pedig ezen krém használata) . Viszont az biztos, hogy a sok-sok kipróbált kence közül a Neutrogena nekem a N1!!! Csodaszernek nem titulálnám, ezért 4 csillag :-) Imádom !! Az illatát, az állagát, a hatását is :-) (Ja, az arcbőrömet pedig állati simává és puhává teszi)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

katalinmyy

2013. május 8.

Egyszer elhasználtam egy tubust...Alig vártam, h kifogyjon. Nem radíroz semmit :( természetesen nem vettem sosem újra...pedig általában szeretem a neutrogena termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.