Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít eltüntetni a mitesszereket: a krémes formula bőrradírozó mikroszemcséivel segít eltávolítani a faggyút és a szennyeződéseket, így megszünteti a pórusok eltömődését, mely a mitesszerek kialakulásához vezethet.

Segít megelőzni a mitesszerek kialakulását: mitesszerellenes összetevőjének segítségével a pórusok mélyéig tisztít és segít megelőzni a mitesszerek újbóli kialakulását. Klinikailag bizonyítottan segít a mitesszerek számának hosszútávú csökkentésében.

cinnamon

2012. június 10.

Egyszerű bőrradírnak nem rossz, nagyok a szemcséi, elég jól tisztít. Használat után puha a bőröm, olyan 'tiszta' érzése van, és szerencsére nem is irritálja. A mitesszereimmel viszont nem tudott semmit kezdeni, bár több nem lett(legalább).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

diamond69

2012. május 28.

Évekkel ezelőtt használtam még kis tini koromban, akkor imádtam. Szép, puha lett tőle a bőröm és az illatát is szerettem, ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

dkitti87

2012. május 2.

Én egy hét használat után megszavazok neki egy 4-est. Az illata elsőre fura aztán végül elviselhető. Kellemes hűsítő érzést ad, tényleg tisztítja a bőrömet és mattit, de nem szárít. A mitesszerek eltűnését azért nem hiszem, hogy reális lenne várni, hiszen a kozmetikus kezének erejét nem pótolhatja egyik arctisztító sem. Az ígéret szerint, a faggyút és a szennyeződést távolítja el, így megakadályozva még több mitesszer kialakulását. Majd a későbbiekben kiderül a hosszútávú hatása, egyenlőre nem lett több mitesszerem és kellemes vele arcot mosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

szandracska

2012. április 14.

Többet vártam ettől a terméktől. Nekem szárította a bőrömet,a mitesszerekkel nem csinált semmit.... Nem vettem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

qlisacl

2012. április 4.

A mindennapos szennyeződéseket eltávolította, és utána puha volt a bőröm, de a mitesszerekkel semmit sem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

magyarry

2012. március 3.

Nekem túl durva és csípi a bőrömet. A mitesszerek megmaradtak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 3.

Nekem túl durva és csípi a bőrömet. A mitesszerek megmaradtak :(

Xanacska

2012. február 27.

Az első két hétben, egész szépen eltüntette a miteszereimet. Utána sajnos visszajöttek. Olyan mintha megszokta volna a bőröm. Egy hónapos kihagyás után ugyanez a hatás. Nekem hosszútávon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

Niho

2012. február 10.

Bevált.Jól tisztítja az arcot tény hogy nagy a szemcséi de utána mint a baba popo az arcod!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Krisz

2012. január 27.

Nekem nagyon nem vált be, a mitesszerek ellen szinte semmit sem ért, ráadásul zsírosította totálisan a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

póniló

2012. január 10.

Én szerettem, igaz a mitesszerek ellen fabatkát sem ért, viszont napi arctisztítónap bevált. Kicsit fura a szaga, de nem szúrós, és a kis szemcsék is nagyon jók benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.