Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít eltüntetni a mitesszereket: a krémes formula bőrradírozó mikroszemcséivel segít eltávolítani a faggyút és a szennyeződéseket, így megszünteti a pórusok eltömődését, mely a mitesszerek kialakulásához vezethet.

Segít megelőzni a mitesszerek kialakulását: mitesszerellenes összetevőjének segítségével a pórusok mélyéig tisztít és segít megelőzni a mitesszerek újbóli kialakulását. Klinikailag bizonyítottan segít a mitesszerek számának hosszútávú csökkentésében.

Linda83

2011. június 13.

Én szeretem ezt a lemosó-bőrradír kombót, felváltva szoktam használni a Bioderma arcradírral, mivel nekem bőven tud termelődni faggyú és így jó sok mitesszer ezért én heti 3-4x radírozom a bőröm, muszáj. Pattanást nem okozott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 13.

Gumicukoj

2011. május 3.

Nem jött be,mégtöbb pattanásom lett tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 3.

Nem jött be,mégtöbb pattanásom lett tőle..

ágica

2011. április 1.

Nekem se használt.Nem tisztított olyan jól mint az avonos, de kétszer annyira szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 1.

Your Aurora

2011. március 31.

Engem sem győzött meg...semmit nem használt, egy idő után pedig még pattanásosabb lett a bőröm (bár lehet, h csak lejárt a szavatossága? á, annyi idő nem telt el, amíg nem használtam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 31.

noxibaba

2011. március 2.

Nekem nem jött be.. sajnos...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 2.

Nekem nem jött be.. sajnos...

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.