Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Nixi0930

2021. november 29.

Nekem eddig bevált.Nem zsírosít,és tisztábbnak érzem az arcom használat után.Szerintem kevésbé mitesszeresedek mióta használom.De magától a meglévő miteszereket szerintem nem távolítja el. Hasznos,szívesen használom,de azért csodát nem tesz,ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

petra.k

2021. október 7.

A kedvenc tonikom. Szépen fertőtlenít, és csökkentik a miteszerekeket. Szerencsére nem tudok róla rosszat mondani. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Kovacs_Nikolett

2021. június 22.

Kombinált, T vonalban eléggé zsíros arcbőröm van sok pici mitesszerrel, nekem erre teljesen bevált, nagyon szerettem használni, számomra nem zavaró az alkohol sem, éreztem, hogy teszi a dolgát, mélyre hatol, kevesebb lett a mitesszerem. Szépen mattította is az arcom, így erre nem kellett külön krémet használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

AllureCode

2021. május 30.

Ez volt az első olyan termék, amit először megvettem és csak utána olvastam el a véleményeket. Teljesen magam alatt voltam, amikor megláttam, hogy 90%-ban 1-2 csillagot kapott, már elkezdtem megbarátkozni a gondolattal, hogy vettem egy drága pucoló szert. Nekem kombinált a bőröm és érzékeny, most ráadásul pattanások is társultak mindehhez. De ha már ez a tonik itt van a kezemben, akkor természetesen kipróbáltam.
Kellemesen csalódtam. Az illata szerintem jó, lehet érezni az alkoholt, de nem zavaró. Az én bőrömet nem csípte, nem égette, nem pirosította ki, nem duzzadt meg tőle semmi. Aki azt mondja, hogy annyira szárít, hogy kétszeresére növeli a faggyútermelést... hát... ezeknek a dolgoknak kicsit olvassatok utána. 3 nap használat után ég és föld lett az arcbőröm! Fantasztikus!
Én alapból minden este lefekvés előtt lemosom a sminket, majd nagyon vékony rétegben bekenem az arcomat Nivea Soft krémmel. Most ez a rutin annyiban változott, hogy a krém előtt áttörlöm az arcomat a Neutrogena Blackhead Eliminating tonikkal. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Melinda9611

2021. április 2.

Nekem sem vált be. Használat után égő, maró érzés majd másnap pici apró piros pontok,bubok jelentek meg az egesz arcomon. Nem ájánlom senkinek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

zsebicat

2021. április 1.

Borzalmas. Többet ártott, mint használt: a maszkhordás miatt kijött az arcomon egy csomó pici mitesszer, én pedig megvettem a boltban, anélkül, hogy utánaolvastam volna. Még több mitesszert hozott elő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Bananamilk

2021. március 29.

Ahogy az előttem hozzászólok is írták, televannak a termékeik alkohollal, ahogy ez a termék is. Nekem pattanásokat nem okozott, sőt inkább leszárította őket, de a pattikkal együtt a bőrömet is szárította és tönkretette. Nem minden termék jó sajnos, akármilyen kecsegtető neve van vagy akármilyen szép csomagolásban van, tudatosan vásároljatok kozmetikumokat, nézzetek utána mi-micsoda, mivel ezzel csak kárt okoztok a bőrötöknek.:( És természetesen a miteszereim se tüntek el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

domiv

2021. március 19.

Nekem az egész Neutrogena márka egy csalódás, többet vártam volna tőlük, majdnem mindegyik terméküket telenyomják alkohollal:( Van, akinek persze hatásos a termék, mert szalicilsavas, de az alkohol roppantul kiszárítja a bőrt. Ebben pedig annyi van, hogy már ahogy kibontottam is töményen éreztem az alkohol szagot. Ne tegyétek ezt a bőrötökkel, lehet hatásos, de rengeteg kárt okoz:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

dundicat

2021. március 15.

Igazi impulzus vásárlás volt, megláttam, hogy "miteszer eltávolító" és nem tudtam ellenállni. Három napig használtam esténként, mire irdatlan nagy gyulladt pattanások jelentek meg a homlokomon, orcáimon, orromon. Egyébként volt is egy éjjel a használata közben mikor felébredtem, és rácsodálkoztam, hogy milyen szinten felzsírosodott éjszakára a bőröm. Annyira kiszárított, hogy extra zsírosodással reagált rá a bőröm, és az volt a meglepő, hogy nem múlt a használat után, napokig kínlódtam a pattanásokkal. Az mondjuk igaz, hogy fiatalított a kinézetemen, mert vagy 10 éve nem voltam ennyire pattanásos, igazi kamasz bőröm lett:D Rémálom, de tényleg, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Foxy666

2021. február 18.

Mivel a micellás társát sajnos nem gyártják már, így kénytelen voltam váltani.. rosszat nem tesz a bőrömnek, sokszor segít is, főleg nyomkodás után, viszont néha eléggé ki is tudja szárítani, de szerencsére másnapra helyre is jön.
Számomra 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Számomra 5*.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid