Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Ár: 600 Ft , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2/3-ig van, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

featherflying5

2015. szeptember 2.

Tisztít-tisztán tart- fertőtlenít és emellett nem szárít. Nekem nagyon bevált, végigkísérte a kamaszkoromat, így most már a tini éveim végem mondhatom, hogy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

featherflying5

2015. szeptember 2.

horvathklaudia

2015. augusztus 18.

A tonikot a NEUTROGENA VISIBLY CLEAR SANFTES WASH-PEELING kiegészítéseként használom. Kellemes az illata, sok használatra elég... Pont, arra a bizonyos i-re. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

rozuska

2015. július 27.

Nekem valahogy nagyon befényesedik használata után a bőröm. Ezt eddig tonicnál még nem tapasztaltam. Ritkítva használom, mert azért kiönteni sajnálom, de újra venni nem fogom. Mivel szépen tisztít, ezért adok egy 3-t.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 27.

Stenico

2015. június 8.

Szépen tisztítja és fertőtleníti a bőrt, nem szárít, egy komplett kozmetikai tisztítás után kezdtem el használni és kevesebb mitesszerem van azóta. Korábban a Clean&Clear hasonló célra szolgáló tonikját használtam (az összetevők is ugyanazok), de ettől simább a bőröm és kellemesebb az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Black Fairy

2015. április 4.

Nekem már régebben is volt ilyenem, és nagyon szerettem! Most újra beruháztam rá, és nem csalódtam benne...gyönyörűen tisztít, segít a mitesszerek leküzdésében, nem hagy ragacsos érzetet...sajnos hosszabb távon hozzászokik a bőr, de így egy-egy flakonnal ha néha elhasználok csodákat művel! Engem egyáltalán nem szárít és nem is zsírosít... :)
Az adagolása nagyon kényelmetlen mondjuk, én mindig túlságosan "megöntöm"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Az adagolása nagyon kényelmetlen mondjuk, én mindig túlságosan "megöntöm"...

derienart

2015. március 28.

Inkább zsírosabb volt tőle az arcom, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Inkább zsírosabb volt tőle az arcom, nem venném újra.

Linette92

2015. március 21.

Én lokálisan használom a pattanásokra, az orromra és az arcomra ahol a pórusaim ki vannak tágulva. Így elviselhető, de az alkohol megcsípi még az én zsíros bőrömet is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

rapkaedina

2015. február 21.

Szeretem, mert tiszta és szép lesz utána a arcom! Nekem sajnos kell az ilyen jellegű tonik, mert nagyon zsíros a bőröm! Meg vagyok vele elégedve!
Update: A bőröm másképp reagál rá mint eddig! Nem, hogy szárítaná... durván bezsírosodik tőle! Ezen kívül már semmi mást nem csinál! Sajnos le kell hogy pontozzam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

seasnail

2014. december 17.

Néhány évvel ezelőtt vettem abban reménykedve, hogy kevesebb pattanásom lesz tőle. Akkor nem csökkentett semmit a pattanásaim számán, viszont jó arctisztítónak találtam, jól eltávolította a zsírt, tisztának éreztem utána a bőröm. A zsíros bőröm miatt a szárító hatása is tetszett. Egy ideig nem használtam, most újra elővettem, ma fogyott el a maradék. Bár már kevesebb sokkal a pattanásom, most sem zavart, hogy szárít, viszont a mitesszereimre kb. semmilyen hatással nincsen. A maradék sminket, szennyeződést viszont szépen leszedi, nagyon jól tisztít. Jó volt elhasználni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid