Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

foxinthebox

2014. december 17.

nem egy csodaszer, de elmegy egynek. jó ideje használom, nekem nem tüntette el a mitesszereket, de az arcápolási rutinom része. jól fertőtlenít, de valóban szárít kicsit, mondjuk ez engem nem zavar, mert arctisztítás után hidratálok. el fogom használni, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

palosagnes

2014. szeptember 1.

Már egy ideje használom ezt a tonikot, és ez az eddigi legjobban tisztító tonik, amit használtam, nekem nem szárítja ki a bőröm (persze, akinek száraz, érzékeny a bőre, annak valóban nem ez a tonik a legjobb választás) :) Szépen leszedi a pattanásokat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

marmalade

2014. augusztus 13.

A sok negatív vélemény után nekem csak pozitív tapasztalatom van vele. A T-vonalamra használom és ha esetleg van pattanásom, akkor arra és nagyon jól bevált. Használom mellé a pink grapefruitos hidratálóját a Neutrogenának és tökéletesek együtt. Mitesszereket halványítja és az alkoholnak köszönhetően tökéletesen fertőtlenít. 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Sz. Csilla

2014. augusztus 10.

Én egy toniktól nem vártam, hogy a miteszereket kitisztítsa, de a szalucilsav tartalma és a fertőtlenítő alkohol tartalma miatt a patis napokon jó érzést ad, mert a bacik terjedését megakadályozza. Erre van nekem, hogy ilyenkor kicsit átfertőtlenít, de mindennapos használatra nekem sem felelne meg, mert szárítana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Tinc

2014. május 24.

Elég magas alkoholtartalmú termékről van szó, így az érzékeny és száraz bőrűek eleve felejtsék el... A mitesszereket egy tonik sem fogja eltüntetni, szerintem ezt senki sem hiszi már el :)
Akinek zsírosodásra hajlamos a bőre (kifényesedik), annak jó lehet, de hosszú távon szerintem nem nekik sem ajánlatos... Jól tisztít, tényleg olyan friss és tiszta érzetet hagy maga után, de rendesen húzódik is a bőr utána. Összességében egy hármast megér, de nem ez életem tonikja :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

cafeconsal

2014. április 29.

Nekem abszolút nem vált be. Iszonyat alkoholos, már ha a szemem közelébe került, csípett. Kedvelem a Neutrogena termékeket, de ez nagy mellényúlás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

candus

2014. április 23.

Igazából ez a termék 1 forintot sem ér! A mitesszerek ellen nem használ, borzasztóan szárítja az arcbőröm és nagyon alkoholos is. Ez után a tisztító után az arcbőröm liternyi arckrémet szívott be, annyira kiszárította. Ne vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

kismadár

2014. március 26.

Én azért vettem, hogyha kinyomok egy két pattanást, akkor utána legyen valami, ami kicsit összehúzza a bőrt és kezeli a pattanásokat. Mivel nem nagyon vagyok pattanásos, így nagyon lassan fogyott el, de jól esett, hogy hűsít és fertőtlenít. Minden napos használatra nem tudnám elképzelni, mert nagyon kiszárítaná a bőröm, és szerintem se a pattanások, se a mitesszerek nem tűnnek el tőle. Nem fogom újra vásárolni, mert egy örök élet mire elfogy, az árát is kicsit drágának találom, főleg így, hogy alig használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Mandula24

2014. március 5.

Én minden neutrogena terméket megvettem eddig és nem használt ez se. Húzódik a bőröm és utána olyan, mintha egy maszk lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

v.szilvia789

2014. január 12.

Soha többet. Akkor vettem belőle, amikor megjelent a drogériákban. Hát teljesen tönkre tette a bőröm, piros volt, húzódott és olyan vízhiányt csinált, hogy huszon pár évesen apró hosszanti ráncokkal volt telte a homlokom. Hozzá kell tennem használtam hozzá a lemosót is. Kb. fél év kellett, hogy magához térjen a bőröm utána. A mitesszerekkel semmit sem csinált persze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid