Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Ár: 600 Ft , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2/3-ig van, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

picitina

2020. április 23.

Botrány. Sajnos nem néztem meg alaposabban mielőtt megvettem. Nem is értem, hogy 2020-ban ilyen termékek mit keresnek még a polcokon. Szégyen! Ennyi erővel pálinkával is locsolhatnám az arcom. Tömény alkohol az egész, nem tesz jót a bőrnek, kiszárította még jobban az arcom, aztán bezsírosította! A homlokom is pattanásos lett, ahol eddig hál istennek nem volt, hála ennek a terméknek lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Miruska

2020. április 14.

Nagyon irritálja a bőröm, teljesen kipirosodott tőle az arcom. Csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

Kinguska09

2020. március 4.

Sajnos zsiros az arcborom de ez segit rajta! Minden reggel este alapos arctisztitast vegzek ez a termek is kozejuk tartozik
Szeretem mert esetleges szennyezodeseket is leszedi
Picit “csip” de nem kellemetlen
Jo porusosszehuzo ez “erezheto” hasznalat alatt
Mattit de nem szarit! - nem okozz tovabbi gyorsabb erosebb faggyutermelest! - persze FONTOS hogy mindenki tisztaban legyen es ismerje az arcbor tipusat mert valakinek bevallhat de egy szarazabb erzekenyebb borunel lehet irritaciot “erosebb “ szaritast okozhat!

Ez sem egy csodaszer tehat ha valaki erosebb pattanasokkal gyulladasokkal mitesszerekkel kuzd erdekem utana jarni az okoknak de ez egy mindennapos hasznalatra alkalmas kiegeszitoje egy arcapolasi rutinnak en mar tobb flakont elhasznaltam belole es mindig ujra veszem mert ar-ertek aranyba is megeri probaltam joval dragabb termekeket is de azok is epp ennyit segitettek igy maradok ennel .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Szeretem mert esetleges szennyezodeseket is leszedi
Picit “csip” de nem kellemetlen
Jo porusosszehuzo ez “erezheto” hasznalat alatt

rekaanagy

2020. március 2.

Rengeteg tonikot es lemosot kiprobaltam mar, de ez tokeletesen bevalt. Eleve szaraz a borom, de megsem szaritja olyan szinten, hogy problemaim legyenek. Utana ugyis jon a hidratalo :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

csyngo

2019. november 8.

Számomra valamilyen szinten bevált. Pattanásaim ugyanúgy vannak, de lényegesen kevesebb, valamint amit már az első használat után is tapasztaltam az az, hogy a bőrömön lévő sok kis puklit egyből eltüntette.
Valóban szárít és elég erős alkoholos illata van, de egy jó hidratálóval a szárító hatás kiküszöbölhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

TKataa

2019. július 19.

Semmi pozitív hatást, változást nem érzek hosszabb távú használat után, csak hogy elképesztően szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Kispanda

2019. május 15.

Nem használ, de nem is ront. Szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Nem használ, de nem is ront. Szárít.

KupaiVirag

2019. május 13.

Én még ezt a kis tonikot sok-sok éve használtam, amit őszintén szólva teljesen el is felejtettem, de akkor kb. ez volt az egyetlen arctisztítóm, brutálisan zsíros volt a bőröm és szerettem. Most így évekkel később már nyilván egy kicsit jártasabb vagyok a témában és nem arctisztítóként használok egy tonikot :D. Mivel elfelejtettem, hogy én ezt már használtam így teljesen új lappal indított nálam és őszintén szólva csak levettem a polcról, nem néztem meg az összetevőit, alapvetően szeretem a Neutrogena termékeket, úgyhogy csak úgy jött velem. Itthon jöttem rá, hogy ebben brutálisan sok alkohol van és lehet nem fogja bírni a bőröm, mert vagy mindig zsírosabb lesz az alkoholtól, vagy azonnal hámlok. A sok alkoholt úgy kell érteni, hogy tényleg sok, bántja a szememet amikor használom, de!!! hála annak a szuper kis éjszakai krémnek amit utána használok, egyáltalán nem kezdett el sem hámlani, sem zsírosodni a bőröm és nem is érzem szárazabbnak. A habzó arctisztító tesójával kezdtem el egyszerre használni, így pontosan nem tudom, hogy melyiknek is köszönhetem, de sokkal tisztább lett a bőröm, bár nem voltam sosem a hatalmas piros, egész arcra jutó pattanásos, de mindig volt a homlokomon sok apró, az orromon vagy mellette, az arcomon egy-két helyen és most teljesen kitisztult az arcom, egy nagyon pici pattanás van a homlokomon, ami igazából nem is látszik csak érzem, ha végigsimítok rajta. Szerencsére tényleg nem vagyok nagyon pattanásos, de hogy ezeket a kicsiket is lehozta... nálam itthon biztos, hogy felkerül a csodaszer polcra és bár mindig kísérletezek újabb termékekkel, lehet újraveszem (legalábbis most tudatosan :D).

Update: Nagyon hittem benne, nagyon akartam, nagyon szerettem, szeretem is, továbbra sem hámlott le a bőröm vagy lett mindenhol száraz, de egyszerűen rá kellett, hogy jöjjek, hogy rendben van, hogy egy jó hidratáló semlegesíti az alkohol szárító hatását, de csak egy plusz dolog, amit helyre kell valaminek hozni az arcomon és nem éri meg, úgyhogy fájó szívvel, de elengedem, elhasználom, de leállok az alkoholos tonikokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Mai napig használom. Kicsit szárítja a bőröm, de tökéletesen leszedi a bőrömről a sminkmaradékokat, amik a micellás víz után esetleg maradtak.
Így ezzel zárom az arclemosó rituálém esténként. Nem feltétlen minden nap, mert ha épp szárazabb alapból a bőröm, akkor általában kihagyom.

Utána azért érdemes hidratálni, de nem húzódik a bőröm utána egyáltalán.

Pici negatívum, hogy azért elég erős a szaga (alkohol) és rendszeresen köhögnöm kell tőle, úgyhogy aki erre kicsit is érzékenyebb, akkor lehet nem ez lesz a te arctonikod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Utána azért érdemes hidratálni, de nem húzódik a bőröm utána egyáltalán.

knoemi07

2019. március 17.

Szeretem az illatát. Alapjába véve mindent tud, amit egy tonik. 😊 Vigyázni kell a használatával, mert eléggé szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid