Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Ár: 600 Ft , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2/3-ig van, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

risztina

2019. február 3.

Nemrég kezdtem el használni és az eredménnyel elégedett vagyok. Az alkohol szaga engem nem zavar, inkább az számomra egy kicsit aggasztó, hogy csíp. Igaz cserébe, sokkal szebb lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Adriii93

2019. január 29.

Szerintem ez egy borzalmasan rossz tonik. A tolakodó alkohol szaga nem is zavart eleinte, míg el nem kezdtem használni egy másik terméket és rádöbbentem, hogy nem feltétlen kell hogy tömény alkohol szaga legyen egy arctisztítónak.
A használati utasítás szerint nem kell lemosni én viszont mindig arcot mostam miután használtam mert egy fura fényes réteget képzett az arcomon, amitől én viszolygok.
Ha ennyiben maradt volna a dolog még lehet 3 csillagot is adtam volna viszont kb 2 hét használat után észre vettem, hogy reggelre fénylő, zsíros lett az arcbőröm, amire korábban nem volt példa. Hamar rájöttem, hogy ez a tonik lesz a hunyó. Ezzel a felismeréssel ment is a kukába.
Azt pedig csak zárójelben jegyzem meg, hogy aki esetleg a miteszer eltávolító hatása miatt venné meg - ne tegye. Az égvilágon semmit sem javult a miteszeres bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

melindafabinyi

2018. november 21.

imádom a neutrogena termékeit de ennek az a tömény alkohol szaga valami borzasztó.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Drazsi

2018. november 7.

Összehúzza a pórusokat, kifényesedik tőle a bőröm. A mitesszerekkel semmit sem csinál. Nem is hasznàltam el az egészet, mert nekem nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

barczazita

2018. október 29.

Nekem nem okoz pattanást, nem szárítja a bőröm, viszont nagyon zavaró, hogy ilyen alkoholos az illata. Önmagában az is zavaró, hogy ennyi alkoholt tartalmaz a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Csak azért nem dobom ki, mert konkrétan a telefonom kijelzőjét ezzel takarítom le, néha pedig az epilált bőrfelületet is, de az arcomra egészen biztos, hogy nem fogom használni. Pár alkalom után rájöttem, hogy nincs jó hatással a bőrömre, fényessé teszi, nem érzem azt, hogy tisztítaná, a pattanásaimmal nem kezd semmit, a mitesszerekkel pedig végképp nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

esztibarbi

2018. szeptember 5.

A termék megítélése nagyon vegyes. Nekem azóta nem pattanásos a bőröm, amióta ezt a tonikot használom, így hálás lehetek érte. Valóban erős szesz szaga van, és egy sor mellékhatása van a terméknek. Én is csak akkor javaslom, ha nagyon pattanásos a bőr, és csak arra az időre, mindennapos használatra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

exhocmomento

2018. augusztus 17.

A helyzet ugyanaz, mint az Avon kék, mitesszeres bőrre "való" tonikjával. Mit ér a szalicilsav, ha a második összetevő az denat. alkohol? Pedig hány ilyen flakont fogyasztottam el a KM előtti életemben... hajaj. De mára már megtanultam, mennyire károsak az ilyen cuccok.
Minden apró szennyeződést lehoz az arcról, az biztos. És tényleg tükörfényes lesz utána a bőr. De ugyanazzal az lendülettel, amivel így megtisztít, egy bivalyerős rúgással hívja elő az újabb adag olajat, hogy csatlakozzon a buliba. Az eredmény: még sokkal zsírosabb bőr, ami még melegebb ágya a mitesszerképződésnek.
Az utolsó megmaradt flakonommal azóta is takarítok. Cipőt pucolgatni nagyon jó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

zsofiab

2018. augusztus 16.

Régebben megvettem az orromon levő mitesszerekre... hát nem sok fogyott el az évek alatt, most dobtam ki kb az egész flakonnal. Nagyon szárítja a bőrt, gondolom az alkohol miatt, és használat után tükörsima, fénylő orr az eredmény. Ez nagyon csak olyanoknak ajánlott akik valamiért gyorsan le akarják alkoholozni az arcukat valamiért egyszer-egyszer. Vagy a tiniknek, akik elhiszik a flakonon írtakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

mangi21

2018. július 26.

Borzalmas, iszonyatosan zsíros lett tőle a bőröm. Kukába landolt 1 hét használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid